Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
64 posty 2285 komentarzy

Marsz w kultowym równaniu małpich seksów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

SEKSÓW SAKRALIZACJA WYKŁADNICZO WZMACNIA DYKTATURY PRIORYTETOWOŚCI PASOŻYRNICZEJ MOTYWACJI OTWARCIE FASZYSTOWSKIE, TEOKRATYCZNE I DEMODYKTATURY POPRAWNOŚCI FAŁSZYWYCH AUTORYTETÓW

 

13PAŹDZIERNIKA ODBYŁ SIĘ ZGODNIE Z WYROKIEM WYżZEGO SĄDU MARSZ "RÓWNOŚCI"  SEKSÓW ZAKAZANY TAKTYCZNIE PRZEZ ROTARIAŃSKIEGO PREZ. LUBLINA.

Znaczną grupę  maszerujących stanowiła mlodzież w okresie bliskim pokwitania skłonna do przyjmowania łatwych recept na życie np.także typu korwinizmu. Wśród maszerujących przeważały kobiety w przeciwieństwie do przeciwników z reguły mężczyzn.W marszowych mantrach  powtarzano chwalebnie słowa jak miłość, akceptacja, tolerancja alwe nie zauważylem niedawno modnego słowa solidarność. Akompaniowao smochodowe nagłośnienie i bębniarze przwdopodobnie z subsydiowanych w ramach lubelskiej kultury warsztatów bębniarskich., huki petard i krzyki przeciwników rozpędzanych sikawką i policyjnymi szykami .

 Kolumna marszowa była raczej zbita zaleceniami policji i organizatorów oraz zatrzymywaniami protestujących rozpędzanych motosikawką, petardami i zykami specjalnie groźnie wyposażonych policjantów. Trudno mi było oszacować liczebność maszerujących lecz jak mi się wydaje mogło ich być do kilku tysięcy.

 Wśród mazerujących było wielu z koszulkami z napisem Kontytucja lub białymi różami traktujących prawdopodobnie udział w marszu jako protest przeciwko PiSowskiemu faszyzmowi a homoseksualistów jako ofiary faszyzmu. Mogła na to wplynąć fałszywa polityka historyczna przedstwiająca pederastów jako ofiary hirleryzmu. Hitlerowcy zamykali w obozach patologicznych zboczeńców nie z powodu ich zboczeń seksualnych lecz braku chęci posiadania poromstwa dla wybranej rasy niemieckiej. Pederaści niemieccy zamykani byli na turnusy "terapeutyczne" i zwalniani po udanym stosunku z prostytutką z obozowego burdelu a homoseksualiści innych narodowości łatwo otrzymywali stanowiska capo i skargi na seksualne demoralizowanie mlodocianych więźniow kończyły się pewną śmiercią skarżącego i karami dla całego bloku. (Feliks Siejwa "Więzień III Pola" Wyd. Lubelskie 196x) W Rejhu Hirłera władzę trzymała grupa niemieckich homoseksualistów z aszkenazyjskimi korzeniami (żydowskimi) a Gubernator GG Hans Frank jako homoseksualny ojciec wielodzietnej nieszczęśliwej rodziny na procesie w Norymberdze przedstawiał się jako żyd i przepraszał "swój naród żydowski za nadmierne i zbędne cierpienia".(co trajkot patriotyczny i kabotyn sjonistyczny prif Bartoszewski uznał za przeprosiny wszystkich ofiar).

Mimo obecności sekslewicy "Razem" z flagami i w ciemnych kostiumach nikt się nie wdwał w jakiekolwiek dyskusje.

Być może pomyłkowo uważałem, że marsz zacznie się o 12 trzydzieści i po przyjściu na Plac Zevbrań Ludowych zbudowany przez żydowskiego arhitekta w PRL pod Zamkiem Lubelskim w kszrałcie oka na losy żydów, którzy wcześniej tam mieszkali (żyli głowniw jako lufrmensze z dopłat do uboju rytualnego narzucinych Polsce przez Traktat Wersalski i Piłsudskiego).  zobaczyłem szeregi groźnie wyposażonych policjantów i ich pojazdów oraz działaczy i grupkę jakby przygotowujących się do marszu

  Większe grupy siedziały na zboczu Zamku i od strony Srarego Miasta.Prawdopodobie oczekujący na włączenie się do marszu lub obserwację jego rozpoczęcia i raczej  unikali dyskusji nawet na poziomie szczerości dialektycznych słupów prezessimusa Kaczyńskiego.

.Kilku mlodzieniaszków ubranych jak na wesele całowało się namiętnie przy gorących oklaskach otoczenia.          Z grupki starszych pań obok działaczy jedna kilkakrotnie wychodziła  do przodu i jakby ćwiczyła kroki taneczne i gesty poprawnościowe ale nie była oklaskiwana

Przewagę kobiet w marszu można częściowo wyjaśniać satysfakcją  z występowania przed publicznością  a w dużym stopniu popularnością  nieodpowiedzialności za potomstwo poczynane.

 

 Znaczna część kolumny marszowej szła za transparentami z cytatami z Ewangelii np' w domu Mego Ojca jest mieszkań wiele", które moąna dowolnie interpretować jak raczej kurtuazyjne powiedzenie JP2 o starzych braciach w wierze lub unii lubelskiej i europejskiej albo powiedzenie Mao o rozkwiciw tysiąca kwiatów. Być może byli to członkowie kółek różańcowych znudzonych zdrowaśkami powtarzanymi jako mantry bez interesowani się ich treściami

 

Cytaty z Ewangelii wydają się świadcyć, że mimo popularności ateizmu wśród homoseksualistów i przeciwników słuznych praw większości  pobermanowski  judeoepiskopat nawet po klęsce PiS może liczyć na wględy znacznej części nieco bardziej naturalnie seksownej lewicy i platfuserii jak niegdyś ś. p. abp Życińki ps. "Historyk", któtego pogrzeb zjednoczył wszystkich jak kręgi podejrzeń obecnie wawelskiego Lecha i gruntowy ziobrohak M. Kamińskiego na Lepera i solidarnego z nim Giertycha we froncie wsparcia naszości wojny z Irakiem..

Do grupy działaczy i policji przygotowującej marsz zaniesione były na rormacie A0 poniższe teksty z zapyrtaniem do którego marszu (miał być jakoby także marsz narodowców) z takimi tekstami. Nikt nie zdecydował się na odpowiedz mimo, że faszystowskie analogie dotyczyły w tych tekstach główniw PiS a poprzednie zostały wspomniane jedynie na okoliczność nocy lewów czerwcowych wybitnych autorytetów..

 

 

 I SEXLEWY I SEXPRAWY MOŻE ŚWIĘTYM
BYĆ W LEWÓW CZERWCOWYCH NOCY JAK I SĄDOWEJ
PREZESSIMUSA KRĘGÓW PODEJRZEŃ I GRUNTOWYCH
ZIOBROHAKÓW
MOCY DZIĘKI WSPARCIU JUDEOEPISKOPATU
Z BERMANOWSKICH SELEKCJI DLA WATYKANU
SELEKCJAMI SĘDZIÓW W SYSTEMIE PRIORYTETU
MARXOWEJ PASOŻYTNICZEJ
MOTYWACJI I DUDY PRAWNICZEGO
ANTYEUROKAJFASZOHAJDAMACTWA

SEKSÓW SAKRALIZACJA YKŁADNICZO WZMACNIA DYKTATURY PRIORYTETOWOŚCI PASOŻYRNICZEJ MOTYWACJI OTWARCIE  FASZYSTOWSKIE, TEOKRATYCZNE I DEMODYKTATURY POPRAWNOŚCI FAŁSZYWYCH AUTORYTETÓW

Z MOCĄ SĄDOWĄ KRĘGÓW PODEJRZEŃ WAWELSKIEGO LECHA Z ŁASKI DAMY DLA KOPULACJI IN VITRO ŁASKAWEJ KAŻDY MISIAK MACIEREWICZA ZA KOLANO PREZESA NIE OSZCZĘDZI ŻYCIA DLA EUROPY JUDEORECHRYSTIANIZACJI W PRAWDZIE SMOLEŃSKIEJ I IMPERIUM RYDZYKA

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @ telewidzący
  O co tu biega , bo nie kumam . Cytuję " RASZYSTOWSKIE " Kim jest Raszyst ?. Same zagadki . Salut . :)
 • @Repsol 21:47:59 przepraszam za literówk miało być faszystowskie
  litera r jrst w klawiaturze nad f a mnie boli ręka i nie mam instynktu klikania. może poprawię ale liczę na domyślność. Marks za fazdą z tweierdzeń naukowych obszerniejszą od wszystkich talmudów ukrył pod nazwą materializmu twierdzenie o jedynej naukowości pojęcia "pasożytnictwo" jako naukowym charakterze wszelakiego życia także społecznego, politycznego, prawa i historii. Użyłem słowa "faszystowskiego" dla określenia władzy opartej na priorytecie pasożytniczej motywacji jako kryterium srlekcji elit i poprawności uznawanego praktycnie także przez formalnych przeciwników ze względu na konieczność ograniczania tekstu
 • @telewidzacy 00:39:16
  Spoko , tylko popraw przecież my to nie salonowi analfabeci tylko elita . Salut Amigo . :)))
 • @Autor
  Niech mi Pan jeno wyjaśni jak to Piłsudski wpłynął na zapisy Traktatu wersalskiego, że ubój rytualny tam nakazano.
  Bo mnie się wydawało, że we Francyji onej, to Dmowski negocjacje prowadził.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:28:42 Piłsudski nie wpłynął na Trakat lecz do śmierci bronił dopłat
  Dopiero po śmierci Piłłsudskiego Sejm w 1936 dzięki głosom części posłów piłsudczykowskich zniósł częściowo dopłaty do uboju zapowiadając całkowite zniesienie w 1940r. Połonana do ich zbadania komisja sejmowa stwierdziła według stanu roku 1932 wysokość dopłat 28milionów kilkaset tysięcy (do 1 zl.) wypłat z budżetu na gminy i na pensje szojchetów (profesjonalni rzezacy, transportowcy i sprzedawcy koszernego) oraz straty w wysokości 11 milionów zł wartosci w tych czasach cennych skór rozcinanych na zabijanych rytualnie zwierzętach by lepiej spływała krew.
  Okaało się ,że w 1936r zmniejszono dopłaty o 16 milionów, które były jedynym żródłem utrzymania 160 tysięcy rodzin szojchetów czyli około półł miliona talmudystóów. Piłsudski dbał nie tylko o dopłaty do uboju ale także inne dotacje dla żydowskich organizacji i wojskowych "mojżeszowego wyznania". Dopiero po jego śmierci zaczęto je ograniczać. W latach 20tych wielu ludzi umierało w Polsce z głodu.
 • @telewidzacy 10:18:32
  Nie odpowiedział Pan, kto te dopłaty "wynegocjował".
  Na razie - jest pan dla mnie manipulantem. Jak np. Schetyna, Tusk i podobni.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:39:19 Przypuszczam, że dopłaty były nie negocjowane lecz wyinterpretowane
  z narzuconej Traktatem Wersalskim ustawy o ochronie mniejszości. Prawdopodobnie jednym z niewielu albo głównym interpretatorem był Piłsudski. Sam przebieg uchwalania i dyskusji w Sejmie Ustawy po śmierci Piłsudskiego jest udokumentowany m inn. w pracy Maciej, Jan Mazurkiewicz "Ubój Rytualny w II RP. Akty prawne, religijne i historyczne" Toruń 2014. a sprawy dotacji dla organizacji żydowskich w prasie regionalnej przeważnie narodowej. O opłacaniu szabasów dla żołnierzy mówił mi ojciec, który w latach 1927-32 pełnił funkcję "oficer placu typ I" (jako taka zlecona mu została przez dcę 2 Pułku Art. Ciężkiej) w garnizonie w Chełmie Lubelskim.(ze zbiorowych wyjSC na szabasy w Synagodze korzystali tylko szeregowcy i ojciec mój musiał ich prowadzać gdyż podoficerowie i oficerowie wyznania mojżeszowego nie chcieli tego robić)
  "Negocjowane " w Sejmie było ograniczanie dopłat.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:39:19 sprawy dopłat do rytuałów żołnierzy talmudycznych poruszane były w referatach
  Konferencji Nukowej "Żydzi i WP w XIX i XXw w Kielcach 12-13 październik 2016" które dotychczas nie zostały opublikowane.
 • @telewidzacy 13:10:55
  Skoro Pan "podejrzewa" a nie "wie", to wypadałoby nie tworzyć manipulacyjnej narracji.

  To podłe.
 • @Krzysztof J. Wojtas, Piłsudski siedział po biurkiem w rozporku naczelnego masona FRANCYjskich niemców ~~~!!
  .


  Pił-sudski był pRUSKIM agentrm masonem !


  A jego bracia z loży:  Lenin i Stalin byli FRANCYjskimi agentami masonami.


  Hitler i Mao byli Brytyjskimi agentami masonami.  A więc, wszyscy oni, byli agentami FRANCYJskiego ŚWIĘTEGO

  CESARSTWA ŻYMskiego ~~~~~~~~~~~~~~!!
  .
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:24:38 Ktoś wprowadził i ktoś akceptował dopłaty do uboju w zaistniałej formie
  Nie wydaje mi się podłe przypuszczenie , że było to poza świadomością Dmowskiego i jego zwolenników oraz lmających wpływy rzxeczników polskich i ludzkich racji.
  Piłsudski b ył "Wodzem, Nacvzelnikiem, Marszałkiem itd" Owcześni ludzie rizumowali dosyć schematycznie zależnie od warunków. Nawet kapelani wojskowi i popi lub pastorzy nie domagali się dopłat donabożeństw lub religijnych praktyk żołnierzy (były przypadki wypłacania gotówką żołnierzom talmudycznym na ich rytuały)według wzorów talmudystów. "W cywilu" taka tolerancja finansowych przywilejów była niemożliwa bez dekretowej lub ustawowej regulacji lub zarządzeń i polityce kadrowej obsadzania urzędów zainteresowanymi urzędnikami i izolacji od "śledczych dziennikarzy"
  Piłsudski na ten temat relacji z żydami zapytany został przez wówczas 16 letnią siostrę żony gen Sosnkowskiego "dla czego lubi żydów". Według jej wspomnień (była szefową tajnej kancelarii w Korpusie gen Andersa i wyszła za mąż za polskiego oficera, który zdezerterował w Palestynie do sjonistycznych terrorystów w organizacji Zwej Legumi) Piłsudski odpowiedział, że lubi żydów ponieważ są podobni do "szlachty kresowej krwi senatorskiej" w stopniu większym niż statystyczni Polacy (tak to można według mnie zrozumieć). Są elitarni, przykładają dużą wagę do mariaży (szanują kobiety i starszych) itp.Sam Piłsudski (podobnie jak ceniony przez niego Anders) tak cenił mariaże , że się żenił dwukrotnie i przechrził.
  Można więc przypuszczać, że niewielu miiało takie wpływy i możliiwości akceptacji i obrony dopłat do uboju jak Piłsudski, który prawdopodobnie wpływał na piłsudczykowskich posłów tak mocno, że doppiero po jego śmierci część z nich zagłosowała razem z innymi za ograniczeniem tych dop[łat. Świadomość tego nie wydaję się być podła.
 • @Krystyna Trzcińska 03:58:31
  Podobno jedna Trzcińska im pieluchy zmieniał. Stąd wie.
 • @telewidzacy 10:02:29
  Nie wątpię, że dopłaty do tych rzezaków stanowiły pewne obciążenie budżetu, albo powodowały wzrost cen mięsa.
  To fakt.
  Natomiast twierdzić, że Dmowski był na tyle głupi aby tego nie rozumieć - to już głupota twierdzącego.

  I pytanie: gdyby się na to nie zgodzono w Wersalu, czy nie powodowałoby to znacznie większych problemów w innych odcinkach negocjacji zasad uznania naszej niepodległości? Może po prostu była to cena jaką należało zapłacić?
  Może bez tego Francja nie zgodziłaby się na powrót do Polski Armii Hallera?

  Zatem. Niech pan nie manipuluje bez potrzeby i uzasadnienia. Bo to jest podłe.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:23:24 Dopłaty dotyczyły rzezaków i około miliona pozostałych talmudydtów i ich rabinów.
  W Polsce gdzie w tym czasie wielu ludzi umierało z głodu i dzieliło zapałki na 4.
  Dmowski prawdopodobnie mógł znać tylko Ustawę o ochronie mniejszości jako warunek Traktatu Mógł przypuszczać, że będzie dotyczyła jednakowo wszystkich mniejszości. Od początku realizacji dopłat posłowie piłsudczycy konsekwentnie głosowali razem z żydowskimi przeciwko sejmowej mniejszości aż do śmierci Piłsudskiego gdy część posłów piłsudczykowskich zagłosowała za ograniczeniem dopłat.
  Armia Hallera wyćwiczona była w e Francji w masakrach frontowych i uzbrojona w 1 strzałowe karabiny Lebela przeważnie zacinające się po każdym strzale. Znacznie większą stratą dla niepodległości Polski było nakłonienie gen Dowbora Muśnickiego przez emisariuszy Piłsudskiego do kapitulacji przed pruską ekspedycją furmalnie przeciwko bolszewikom.
  Oczywiście przyznanie Polsce niepodległości w tekście Traktatu było bardzo ważne lecz jeśli nawet było uzależnione od zgody na ustawę o ochronie mniejszości to raczej nie od zgody na takie dopłaty do uboju.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY