Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
64 posty 2285 komentarzy

Cud1944r uratowania ludności i zoł, przed zupęłną zagładą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Powstanie pod dowództwem AK i uzyskanie przywrócenia praw Konwencji Haskiej i Genewskiej ludności i żołnierzom było jedyną szansą uratowania ludności i żołnierzy przed zupełną zagładą w czasie półrocznego postoju frontu w Warszawie.

 

 //telewidz.neon24.pl/post/113515,cudowne-zwyciestwo-kapitulacji-powstania

Historycy i politycy przyjęli zarzuty i oskarżenia o zbrodnie wojenne i ludobójstwo  gen Borfa Komorowskiego za dowodzenie powstaniem warszawskim w liście Andersa  do ppłk Dorotycz  Malewicza ps "Hańcza" dysponującego 8 milionami $ pozostałymi z 12 milionów wymolestowanych przez Mikołajczyka i gen Tatara od Rosevelta na działalność AK za jedyne prawdy "racjonalne" o motywacjach dowódców i efektach powstania. Celem listu skierowanego do ppłk Dorotycz Malewicza  było nakłonienie go do przekazania pozostałych 8 milionów$ generałowi Anderrsowi a nie zgodnie z rozkazami Wodza Naczelnego gen BorA kOMOROWSKIEGO  Komitetyowi Trzech na  teren kontrolowany przez Dywisję Gen Maczka. Ppłk. Malewicz oszukując Andersa przekazał większość z Włoch do Nioemiec a ostatni milion ukrył nieskutecznie przed gen Andersem w zakonie. Został oskarżony przez prokuratorów gen Andersa o zakazane przez niego konszachty z reżimem, warszawskim  i aresztowany do wyjaśnienia, którym było znalezienike go jako samobójcy. Gen Anders cieszący się jak Piłsudski (jego były protektor) poparciem sjonistów za rolę stalinowskiegop Mojżesza dl KANDYDATÓW NA PALESTYŃSKICH NOWOHEBRAJCZYKÓW, KTÓRYCH ZBIOROWE DEZERCJE  OCHRANIAŁ SWYMI ROZKAZAMI I twierdzeniami o polskiej i żydowskiej oraz chrześcianskiej racji stanu kolonizacji Palestyny wykorzystał przechwycony milion do zakupów między inn nieruchomości w Palestynie (prawdopodobnie od Arabów, które szybko drały ) i dzięki temu mógł patronować Paryskiej Kulturze Giedroycia. W warunkach wpływów sjonistycznych w wywiadach , finansach i dowódzwach alianckich a także w w polskich na wygnaniu likwidowany Rząd RP nie miał szans na dysponowan ie funduszami.

Likwidowany Rząd RP w Londynie i inni polscy generałowie stale cierpieli oskarżenia przed Aliantami i poza czterema genaerałami nie otrzymali emerytur- pracowali przeważnie jako robotnicy. Gen Sosnkowski otyrzymał emeryturę jak gen Anders ale odmówiono mu wjazdu do USA i musiał osiedlić się w Kanadzie podobn ie jak uratowani przez gen Andersa galicyjscy SSmani.

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY