Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
64 posty 2285 komentarzy

Grozi ustawka kiboli i Solidarnych 2010 przeciw „bufetowej”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Autorytet świętego Pileckiego szkodzi trochę niektórym niestety coraz mniej licznym autorytetom wspólnym dla Tuska i prezessimuska

14 maja br odsłonięcie pierwszego pomnika św. Witolda Pileckiego. Grozi ustawka kiboli i Solidarnych 2010    prezessimuska przeciw „bufetowej”?
Wczoraj  w redaktor  T. Płużański jako prezes Fundacji „”Łączka” na wykładzie Regionalnym Ośrodku Debaty Międzynarodowej ( studenci KUL)  wyraził obawę przed zakłóceniem uroczystości odsłonięcia pierwszego pomnika rotmistrza (pułkownika-generała honoralnego w systemie kombatanckim fałszywego komendanta fałszywie czerwonych lecz realnych w 1939r. gdyńskich kosynierów kontynuowanym przez Macierewicza) przez narodowców i  innych oburzonych niszczeniem pamięci o Witoldzie Pileckim przez politycznych towarzyszy prezydent Warszawy i w rożny sposób przez nią samą mimo to organizującą ceremonię odsłonięcia pomnika.
Kapituła Orderu Orla Białego  (ustanowionego przez króla Stadia dla Carycy Katarzyny) w tym prof. Bartoszewski, Mazowiecki, Gieremek odmówiła przyznania Orderu rotmistrzowi Pileckiemu. Otrzymał go skutkiem decyzji prezydenta Lecha  Kaczyńskiego.
Judeoliberalowie także bermanowsko katoliccy przygotowujący jak im się wydawało dla sjebie demodyktaturę  fałszywych autorytetów (metodą transformacji dyktatury bermanowskiego proletariatu) słusznie obawiali się upowszechnienia w świadomości publicznej autorytetu prawdziwie  świętego rotmistrza Pileckiego, który utrudniał nie tylko postrzeganie kompleksu obozu śmierci/koncentracyjnego i pracy w Auschwitz jako miejsca symbolicznego tak wyłącznie holocaustu, że  nie powinno być mając kalane symbolem krzyża. Właściwym autorytetem Auschwitz i walki z hiolocaustem oraz wykładania o polskim holokauście został nie tylko dla PO ale i PiS Jan Karski    //telewidz.neon24.pl/post/64300,byly-minister-z-naszej-dyplomacji-tak-zwanych-gorali-ze-wzgor-golan-kreuje-jana-karskiego-do-beatyfikacji 
Formalnie Pilecki był torturowany i skazany został za szpiegostwo na rzecz Andersa, który już w więzieniu NKWD na Łubiance zyskał uznanie i życzliwość Berii i Stalina między innymi  jako oskarżany przed wojną o zbrodnie na niemieckich jeńcach w czasie I wojny  (jako „kornet” tj. podporucznik carskich dragonów i w  wojsku II RP za udział w zabójstwie świadka korupcji przy sprzedaży wojskowych koni). Po wypuszczeniu z łubianki jako dowódca formowanego Korpusu i pretendent do  stanowiska polskiego Wodza Naczelnego general Anders  przekonując Berię i Stalina o zrozumieniu i przydatności do realizacji ich oczekiwań pogłębił i skutecznie umacniał to uznanie Berii i Stalina dla siebie. Między innymi  przed ewakuacją z ZSRR opatrzył życzliwymi komentarzami skazanie na śmierć ponad dwudziestu znanych z koleżeńskości i patriotyzmu żołnierzy za bardzo drobne kradzieże żywności w czasie śmiertelnego głodu (gdy magazyny były właściwie dostępne dla oficerów). Zwłoki skazanych po egzekucjach pogrzebano pod koleinami drogi do kołchozu w Kazachctanie i koleiny wyrównano. Sprawa jako wyjątkowo haniebna  dotarła do Rządu w Londynie i powołana została specjalna komisja ale wszystko wyjaśniło uznanie gen Andersa dla dyscypliny i osobowości jego prokuratora.
Jako sprawny wykonawca roli stalinowskiego Mojżesza dla kandydatów na palestyńskich nowohebrajczyków po przeszkoleniu i uzbrojeniu dezerterujących zbiorowo pod ochroną jego rozkazów i sentencji o słuszności walki o żydowskie państwo (początkowo do walki z angielskimi kolonizatorami do czasu ostatecznej klęski blitzkriegu gen Rommla) wygłaszający sentencje o realizacji w ten sposób nakazów religii żydowskiej a nawet chrześcijańskiej i   racji stanu cieszył się życzliwością i poparciem syjonistów wpływowych nie tylko w emigracyjnym rządzie i  wojsku polskim ale wywiadach, rządach, środowiskach kultury propagandy i finansów  aliantów, które miały ogromny wpływ na ZSRR Stalina.
Podejmował decyzje polityczne maskowane apolitycznym kultem blichtru wojskowego, dyscypliny i regulaminów i doprowadził do poczucia zupełnej bezsilności polityków Rządu RP  i pozostałych polskich generałów podobnie jak Wałęsa w okresie Solidarności swych przeciwników w jej szeregach.
Zarzuty ludobójstwa i zbrodni wojennych postawił Wodzowi Naczelnemu generałowi Borowi Komorowskiemu za dowodzenie powstaniem warszawskim w swym liście do ppłk Dorotycza „Hańczy” (pseudonim nawet w Wojsku Polskim w bazie angielskiej we Włoszech ze względu na funkcję), który dysponował 12 milionami $ wymolestowanymi od prez. USA Rosevelta na działalność AK przez Mikolajczyka i gen Tatara. Ppłk „Hańcza” mimo rozkazów i żądań gen Andersa przekazania tych dolarów jego służbom po zakończeniu wojny przekazał większość z pozostałych 8 milionów na teren Niemiec kontrolowany przez Dywizję gen Maczka a ponad milion ukrył nieskutecznie przed gen Andersem w zakonie katolickim. Został oskarżony o konszachty z reżimem warszawskim i aresztowany do wyjaśnienia, którym było znalezienie go jako samobójcy. Likwidowany Rząd RP powołał w tej sprawie komisję, która Przybyla na miejsce 8 miesięcy później i nie mogła już nic innego stwierdzić.
Gen Anders zapobiegł przekazaniu do ZSRR jeńców galicyjskiej dywizji SS , którzy utworzyli kolonię probanderowską w Kanadzie a w 1965r nadal order Virtuti Militari dowódcy tej dywizji za udział w kampanii wrześniowej w Wojsku Polskim. Na  jego życzliwość dla ukraińskich SSmanów mogła mieć pewien wpływ druga żona o artystycznym pseudonimie Renata Bogdańska jako córka popa grekokatolickiego ale na patronat nad Kulturą Giedroycia i wspieraniem jego „polityki historycznej” mogły mieć wpływ raczej ambicje zaliczania się do kresowej szlachty krwi senatorskiej” podobne do ambicji Pilsudskiego
Można wnioskować, że przekazanie władzom warszawskim  walorów FON i dolarów nie wykorzystanych dla AK formalnie przez „Komitet Trzech” było spowodowane nadzieją na wykorzystanie ich przez rząd Mikolajczyka w Warszawie ale także próbą uratowania ich przed generalem Andersem jako nieuchronnym Wodzem Naczelnym i przywódcą emigracji po  likwidacji rzeczywistego Rządu RP i Polskich Sil Zbrojnych (gen Anders obok gen Sosnkowskiego otrzymał emeryturę angielską ale pozostałych 23 polskich generałów za odwagę cywilna zmuszeni byli do prac jako robotnicy itp. a generałowi Sosnklowskiemu odmówiono wjazdu do USA i musiał emigrować do Kanady jak galicyjscy SSmani).
Co może być uważane za najgorsze Pileckiego torturowali między innymin Róański i Romkowski, którzy później z Fejginem odprowdzali Izaaka Fleischfarba vel Józefa Światło do Berlina by w Radio Wolna Europa przy CIA  (sławetnej płk Kuklińskim)( inicjował demontaż PRL i Układu Warszawskiego wskazując świetlaną drogę  nie tylko Michnikowi i Gieremkowi ale i Macierewiczowi oraz bliźniakom co ukradli księżycyc w sjonistycznej szkole filmowej PRL.
 
Z  powyższego wynika, że autorytet świętego Pileckiego szkodzi trochę niektórym niestety coraz mniej licznym autorytetom wspólnym dla Tuska i prezessimuska więc „bufetowa” może liczyć przy odsłanianiu pomnika Pileckiego na ograniczenie karania kijami bejsbolowymi lub narodowym wrzaskiem za przeszkadzanie miesięcznicowym modlitwom szczególnie jeśli się zgodzi na zglajszlachtowanie Pileckiego z katastrofo zamachem, powstaniem warszawskim i odsieczą wiedeńską odczytaniem apelu smoleńskiego i Macierewiczowską salwą honorową..
 
.

KOMENTARZE

  • Rodzina św. Pileckiego i Prezydent Warszawy stanęli na wysokości zadania i pomnik odsłonięto odnie
    Judeobanderowscy katrastrofozamachowcy pastwili sie pamięcią poety Pyjasa, perzyjaciela Wildszteina i Pietrasiewicza niemal kornhauzerowskiego wzoru Dudy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY