Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
62 posty 2257 komentarzy

Cdzie się podziała Solidarność weteranów Gazety Wyborczej?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niepowodzenie próby osłupienia UE banderopsycholicznym Syriuszem Wolskim daje nadzieję, że wyroki sadów UE zniszczą władzę porezessimusa opartą formalnie na marksistowskich inwersjach prawa i służalczości judeokatolickich kadr resortów siłowych

 Weterani Gazety Wyborczej pod kierunkiem kapłana judeokatolickiego debatują o Solidarności.

1703.2017r. w Teatrze Starym w Lublinie O. Dostatni (wybitny towarzysz abp Życińskiego w judaszo, annaaszo, kajfaszowej dialektyce judeokatolickuiej) poprowadził debatę z udziałem zaproszonych reprezentantów swej legendy Solidarności na temat jej efektów. Debatę poprzedziło wyświetlenie filmu reżysera Linkowskiego o konspiracyjnym nadawaniu audycji Solidarności na częstotliwościach PRLowskiego radia i telewizji. Po wypowiedziach znakomitych panelistów, reżysera Linkowskiego i uczestników konspiracji w Świdniku nastąpiły wypowiedzi i pytania przeważnie znanych z imienia ojcu Dostatniemu osobników z publiczności.
Konspiratorzy i reżyser wyrażali przekonanie, że Solidarność w Świdniku zwyciężyła mimo  przysłania do Śwdnika kilkuset specjalistów SB i sprzętu "teoretycznie " wykrywającego i namierzającego każdą emisję radiową w ciągu 30 sekund (audycje trwały 6 minut i prowadzone były kilka lat), mimo przypadkowego zatrzymania konspiratora z nadajnikiem i magnetofonem z nagraną audycją przez milicjantów i ormowców. rewidujących przechodniów i mimo posiadania przez SB bardzo sprytnego i nikczemnego informatora we władzach świdnickiej Solidarności, który ku zdumieniu wszystkich innych  konspiratorów ujawniony został dopiero po ujawnieniu okropnych teczek SB w IPN. Mimo to Z. Bujak raczej niemal potępił choć nie tak kategorycznie jak ś. p. abp Życiński szukanie historii w teczkach SB zamiast w wypowiedziach bohaterów takich jacy przybyli na to spotkanie Nieudolność tropicieli radiotechnicznej konspiracji solidarnościowej w Świdniku reżyser i dyskutanci wyjaśniali pijaństwem, lenistwem  i innymi podobnymi właściwościami oficerów SB podobnie jak ś. P. abp Życiński opisywał prowadzących TW a szczególnie autorów wpisów do teczek księży  TW , które to teczki na wszelki wypadek zostały jednak zachachmęcone w  Lubelskim Oddziale IPN przy okazji działania Komisji do badania zarzutów przeciw wybitnemu senatorowi KUL prof. Kloczowskiemu TW „Historyk”.  Jako główny selekcjoner  i promotor kadr historyków KUL zasłużył się między innymi dla procesu likwidacji mogił i szczątków więźniów Zamku Lubelskiego straconych i zmarłych po lipcu 1944r.
//telewidz.neon24.pl/post/71457,szczatki-i-mogily-bohaterow-niszczone-w-lublinie-przez-popisowo-pobermanowskie-biurokracje-historyczne
 
 
   Nieudolność SB w Świdniku była niemal taka jak opisana w wypowiedzi prof. Rzeplińskiego bezradność wobec konspiratorow Solidarności kłębiących się razem z SBkami na klatkach schodowych warszawskich mieszkań Wujców, Kuroniów i Macierewicza.
//telewidz.neon24.pl/post/135880,profrzeplinski-niestety-na-michnikowskiej-gali-wujcow-w-lubl
 
Paneliści wspominali niezwykłość i nieporównywalność ruchu Solidarności , o który pytani byli nawet w dalekich krajach muzułmańskich i innych gdzie Polska była znana głównie dzięki Solidarności i Wałęsie. Obecnie autorytety te są niszczone przy braku możliwości porozumienia. O. Dostatni przedstawił Z. Bujaka jako zaangażowanego mocno w sprawy Ukrainy. Może więc nakłoni wyznawców kultu Bandery do solidarności i porozumienia z górnikami donieckimi.
Ojciec Dostatni jednak dostrzegł nadzieję na odrodzenie czego dowodem są wspaniale jak Owsiak efekty jego „orkiestry świątecznej pomocy”, której ostatnie sukcesy były także świadectwem „naszego oporu”.
Obecnie solidarny opór wobec władzy prezessimusa opartej na swoim własnym osłupiającym kulcie posolidarnościowym zglajszlachtowanym macierewiczowsko  kultem katastrofozamachu z całą historią Polski nie wyłączając odsieczy wiedeńskiej i powstania warszawskiego wydaje się w skali kraju bezsensowny gdyż leninowsko stalinowska polityka kadr we wszystkich resortach siłowych i sądownictwie przy życzliwości dysponentów rezerwuaru kadr akademii rydzykowych i w ziemskim wymiarze pobermanowskiego KUL (nadal kultywującego styl  lawirowania „między oporem a lojalnością” swych Wielkich Kanclerzy TW „Teologa” i TW „Filozofa” oraz senatora TW Historyka)  zapewni sukces powtórzenia nocy lewów czerwcowych w wypadku prokuratorskiego jeśli nie sądowego stwierdzenia sfałszowania wyborów podobnie większym wymiarze jak powtórzono wybór zbyt dużej liczby sędziów TK przez  Sejm  zdominowany przez PO. Wybór byłego posła KPN Kamińskiego na szefa lubelskiego KOD może nieco ułatwić powtórzenie nocy lewów czerwcowych (już bez Tuska lub przeciw niemu).
//telewidz.neon24.pl/post/75860,kardynale-dziwisz-kiedy-w-wawelskiej-krypcie-zadziwisz-nas-szopk-lepsz-od-szopki-abp-zycinskiego-i-palikota
 
Niepowodzenie próby osłupienia UE banderopsycholicznym Sariuszem Wolskim daje nadzieje zniszczenia władzy porezessimusa opartej formalnie na marksistowskich inwersjach prawa  //telewidz.neon24.pl/post/88596,marksistowskie-wykorzystywanie-prawa-i-sprawiedliwosci-jako-narzedzia-pasozytniczej-dyktatury i służalczości judeokatolicko smoleńskich kadr prawniczych w wypadku wyroków sadów UE o ile ta przetrwa. Platforma wyznawców kultu Solidarności według wykładni Michnika otrzyma wtedy znowu władzę jak Ukraina otrzymała Krym od Chruszczowa,  Litwa etnicznych nowolitwinów państwowość od Traktatu Wersalskiego a posowieccy nowohebrajczycy Palestynę od ONZ na wniosek Gromyki.
Może dla tego elity kultu michnikowskiego Solidarności nie chcą zrozumieć dla czego utracili władzę na rzecz głupkowatych osłupiaczy z macierewiczowskiej sekty katasteofozamachu..
Na razie w Lublinie skupieni na debacie o solidarności razem z prezydentem z niegdyś palikoterryjnej PO Żukiem i innymi patriotami  judeopsycholicznymi zarówno z KUL jak stowarzyszeń świeckich materialistów  i wyznawców kultu smoleńskiego widzą jedyną możliwość porozumienia i solidarności w patrzeniu przez judeopsycholiczne okulary, mimo że utracili możliwość odróżniania krzyża celtyckiego od krzyża Polski Walczącej AK gdy namalowany został przez syna lubelskiego potentata judeokultury Szymona Pietrasiewicza na ogromnym transparencie niesionym na demonstracji KOD jako roztrzaskiwany przez ogromne genitalia męskie w stanie wzwodu.
//telewidz.neon24.pl/post/129516,popisy-w-obronie-demokracji-przed-inwersjami-pis
 
//telewidz.neon24.pl/post/130411,kod-w-lublinie-po-odzegnaniu-sie-od-sxexkulturysty
//telewidz.neon24.pl/post/111778,pogrzeb-kultowego-dyr-muzeum-namajdanku-w-100lecie-karskiego
 
 
Jeśli w lubelskiej rzeczywistości doszło do stanu bajecznego jak w utworze Andersena, to może czas na zajęcie się istotnymi problemami w oscylatorze wyborczym i przestać ogłupiania mas fałszywymi kultami i autorytetami i przeciwstawiania  ich w walce o ogłupione elektoraty Np. kult Walęsy, Bartoszewskiego a nawet Lecha wawelskiego jest przeciwstawiany kultowi  prezessimusa Jarosława ale prawie wszyscy jednoczą się w kulcie narcyzmu Karskiego, gen Andersa lub pierwszego agenta nie wydanego KGB przez CIA płk Kuklińskiego.
Do tego oscylatora mniej lub bardziej antysystemowo ale zawsze usługowo starają się wkroczyć Narodowcy, Oburzeni lub korwiniści  i inni niestety mogą liczyć z reguły na jakieś ogłupiające zdolności i kulty np. JOW.   Bohaterom i czcicielom kultu Solidarności jako człowiek nieco starszej daty pragnę zwrócić uwagę na osiągnięcia jakby bezkultowe Izaaka Fleischfarba vel Jozefa Światło odprowadzonego do Radia Wolna Europa przez Fejgina, Romkowskiego i Rożańskiego w celu inicjowania transformacyjnego demontażu PRL i ZSRR po spełnieniu ich historycznej roli oraz udane prawie powstanie dowódcy Jednostek Nadwiślańskich KBW i Wojsk Lotniczych gen Freya Bieleckiego (podobnie jak gen Anders twierdził, że jest pochodzenia niemieckiego), który w obronie Gomułki ogłosił, że każdy samolot, który wleci w obszar powietrzny PRL zostanie zestrzelony a każdy nieuzgodniony ruch wojsk na terenie PRL spotka się z atakiem. Na lotniskach podejrzewanych o możliwości wykorzystania do inwazji z ZSRR kazał rozstawić kozły hiszpańskie z drutu kolczastego. 
( Macierewicz może mu dorównać ewentualnie w wypadku zwrotu Tupolewa przez Putina)
 
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY