Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
64 posty 2285 komentarzy

Nowoczesna Katarzyna Lubnauer w Lublinie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Opozycja albo jest w stanie zrozumieć albo chce ograniczyć dyskusję przyczyn wyborczego sukcesu PiS i powolnego spadku PiS w sondażach

 

 

    28 lutego br. Poseł Katarzyna Lubnauer po krótkim spotkaniu z nielicznymi przechodniami przed Magistratem spotkała się z około stu głównie działaczami sympatykami Nowoczesnej i KOD w hotelu Europa. W krótkim wystąpieniu wprowadzającym do dyskusji wyjaśniała braki i szkodliwość reformy edukacji wprowadzanej bez przygotowań i konsultacji ze specjalistami przez wyjątkowo zdeterminowaną minister z PiS. Poza dyskusją w tym wystąpieniu a także w późniejszej dyskusji znalazły się domniemane motywacje do tak apodyktycznych i szkodliwych decyzji PiS w sprawie edukacji jak w sprawach bezkompromisowej walki z sądownictwem i kadrowych czystek w Wojsku i służbach specjalnych metodą leninowskiej polityki kadr (Lenin zalecał walkę metodą „polityki kadr i kompromisów”, którą Stalin radykalnie zmodyfikował na bezkompromisową politykę kadr).

    Z uwag, informacji i wyjaśnień w skali Sejmu raczej wybitnie dialektycznie sprawnej poseł Lubnauer odniosłem wrażenie podobnie jak z programów telewizyjnych i przebiegu manifestacji KOD, że opozycja, albo nie jest w stanie zrozumiec albo chce ograniczyc dyskusje przyczyn wyborczego sukcesu PiS i powolnego spadku w sondazach  chorobliwie priorytetowymi dążeniami Kaczyńskiego do pełnej i możliwie totalnej władzy ślepo popieranymi przez jego partyjną większość sejmową i rząd „slupów” selekcjonowanych i utwardzonych w osłupieniu duchem kultu smoleńskiego kłamstwa i rydzykowego interesownie rozgrzeszającego poparcia.

    Posłanka Lubnauer wolny spadek sondaży PiS i zatwardziałość „słupową” posłów i ministrów wyjaśnia względnie dużą oglądalnością państwowej telewizji nawet reżimowej wynoszącą nadal 1-3 miliony telewidzów na programach bardzo prymitywnych redaktorów wykazujących się gorliwością w poniżaniu racji i wypowiedzi nielicznych i wybranych w tym celu przedstawicieli opozycji podczas gdy ona cieszy się gdy ma możliwości przekazywania swych racji w programach o oglądalności 100 lub 300 tysięcy odbiorców bez akompaniamentu uwłaczających jej lub jej racjom internetowych wypowiedzi jakoby telewidzów. Według Lubnauer niektóre media jak np. Polsat ewoluują w kierunku kompromisowości z PiS a TVN niedawno na szczęście odrzuciło propozycje zakupu przez Kaczyńskiego.

    Jeden z dyskutantów wyraził mniemanie o decydującym wpływie „elektoratu środka”, który według niego zagłosuje na obecnego prezydenta Lublina Żuka mającego szanse wygrania w pierwszej turze o ile Nowoczesna nie zgłosi kontrkandydata. Lubnauer odpowiedziała, że Żuk prawdopodobnie nie zostanie dopuszczony do kandydowania. W rzeczywistości sprawa jest bardziej skomplikowana. Żuk jest z selekcji Palikota wielbicielem kultów rotariańskich i judeokatolickich autorytetów wspólnych z PiS w duchu wybitnego dialektyka annaaszo judaszo kajfaszostwa ś. P. abp Życińskiego wieloletniego Wielkiego Kanclerza KUL (współojca lubelskiej judeokultury i współprotektora z Palikotem między innymi szopki miejskiej z pejsatymi pastuszkami biblijnymi), na którego pogrzebie wspólnie maszerowali Komorowski, Tusk z Kaczyńskim i kulturystami w rodzaju Olbrychskiego pomiędzy przeważnie niemundurowanymi funkcjonariuszami licznych służb zorganizowanymi i klękającymi lepiej niż ormowcy i Ubowcy w czasie płaczu Matki Boskiej w Katedrze w latach czterdziestych.

Kard Wojtyła wyprzedził Życińskiego na drodze do władania Watykanem (jak Kaczyński Tuska w drodze do lizbońskiego wpółojcostwa traktatu UE i jego warszawskiej ratyfikacji) upragnionej przez bermanowców dla swych wybrańców według porozumienia między PRL a Kościołem podpisanym w 1950r przez Kardynała Wyszyńskiego ale mimo transformacji bermaniowskiej dyktatury PRL w demodyktaturę fałszywych autorytetów zgodnie z ewangeliczną przypowieścią o siewcy kąkolu skutki bermanowskich selekcji i kreacji polskich biskupów nadal są kultywowane i mnożone w kultach fałszywych autorytetów nie tylko politycznych i kulturalnych ale religijnych . Zarówno działaczy PO jak PiS jednakowo łączy kultura judeopsycholiczna i banderopsycholiczne priorytety wykorzystania banderyzacji Ukrainy do zamiany Putina na Chodorkowskiego lub jemu podobnego typa bardziej gemitlich jevishamerykanom (np. solidarne dla lubelskich notabli PO i PiS sabotowanie budowy skromnego pomnika ludobójstwa na Wołyniu). Podobieństwa przedstawicieli lubelskiej polityki i kultury opcji PiS i PO są tak wielkie i ugruntowane poprawnością judeopsycholii, że gdy syn potentata lubelskiej kultury Szymon Pietrasiewicz wyniósł na demonstrację KOD ogromny transparent z ludzkim penisem rozkruszającym akowski Krzyż Polski Walczącej wszyscy kulturyści jak w bajce Andersena uznali, że jest to krzyż celtycki tylko łudząco podobny do Krzyża AK.

Balcerowiczowsko Nowoczesna wspiera kult banderowski swym milczeniem , które dla „elektoratów środka” jest nie mniej wymowne niż werbalnie bezwzględne poparcie PO lub jeszcze bardziej bezwzględne poparcie PiS dla bonderyzacji Ukrainy polityką poparcia dla Andrzeja Dudy, Sariusza Wolskiego lub Pawła Kowala ale w akompaniamencie marginalnych prokukizowych przebąkiwań macierewiczowskich o niewłaściwości kultu ludobójców banderowskich (oczywistej dla slupów PiS w porównaniu z ludobójstwem smoleńskim).

Mimo istotnego dla „elektoratów środka” wyartykułowania wiary wybitnego niedowiarka Millera w bankowy charakter korzeni Nowoczesnej i jej zdolności kredytowych posłanka Lubnauer poinformowała tylko o swym rodowodzie politycznym z byłej Unii Wolności.

O KOD raczej wyraziła się lekceważąco zauważając spadek jego wpływów „z oczywistych powodów” (chyba Kijowskiego) . Na spotkaniu byli działacze lubelskiego KOD zaangażowani w przeciwstawianie autorytetowi prezessimusa Jarosława nie tylko autorytetów jego ś. P. bliźniaka, Wałęsy, Bartoszewskiego itp. ale ostatnio wybranego na swego pryncypała byłego posła KPN Kamińskiego zasłużonego dla Moczulskiego, bohatera „lewów czerwcowych”. Może to mieć specjalne znaczenie dla PiS przygotowującego infrastrukturę prawniczą do „obrony narodowej” na wypadek konieczności powtórzenia scenariusza nocy czerwcowej po przegranych wyborach oczywiście z powodu ich sfałszowania przez opozycję potwierdzonego nie tylko przez premiera, prezydenta i funkcjonariuszy PiS ale sądy po dobrej zmianie. Będzie to w czasach spodziewanego wzrostu liczebności i wpływów seleriatu PiS ( w Lublinie z KUL lub akademii rydzykowych) gdyż jak na spotkaniu z katolickimi emerytami twierdził wojewoda lubelski (profesor KUL) mimo, że ma kłopoty ze zbyt zbiorowymi zwolnieniami urzędników (ze względu na ustawowe odprawy) to rozkłada wymianę kadr w czasie dodając zbyt wyspecjalizowanym zastępców przewidywanych na ich miejsca.

 

 

 

KOMENTARZE

 • kibucowo novo-cesna
  Ajwaj-ceska
 • Nawet balcerowiczowska nowoczesność to jak korwinowska nie poradzi na platformę słupów Palikota i smoleńskich
  W Lublinie demonstracje KLOD jak pokazy nagiego króla w bajce Andersena
  h
  http://telewidz.neon24.pl/post/129516,popisy-w-obronie-demokracji-przed-inwersjami-pis
  http://telewidz.neon24.pl/post/130411,kod-w-lublinie-po-odzegnaniu-sie-od-sxexkulturysty
  Lubelskie elity polityczne, prawnicze , kombatanckie i "kultyralne" oraz dziennikarskie, judeokatolickie i historycy mają wspólne popisowe doświadczenia w walce z mogiłami i szczątkami ofiar bermanowskich zbrdni sądowych i więzienia śledczego Na Zamku Lubelskim
  http://telewidz.neon24.pl/post/112583,biurokracje-niszcza-szczatki-ofiar-zamku-lubelskiego
 • @
  http://www.katoliban.pl/upload/images/large/2014/09/grupa-krytykow-teatralnych.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY