Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
64 posty 2285 komentarzy

W Auschwitz itp. chodzło o kolonizację Palestyny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pośpiech zamienił selekcję elit "zdolnych do odnowy żydowsrtwa" w holocaust ale zmusił ZSRR do zakończenia II wojny światowej bez zajmowania Europy po Giblartar w celu przyśpieszenia aliji bermanowskiej planowanej do neutralizowanej Austrii

 
 
 
 
 

 

  

W Auschwitz, Tteblince , Jedwabnem, Rydze, Kijowie chodziło "tylko" o przygotowanie sjonistycznej kolonizacji Palestyny
Był to efekt uboczny ostrej konkurencji między Reichem Hitlera rządzoym przez gupę niemieckich homoseksualistów z aszkenazyjskimi korzeniami zafascynowanych Protokołami Mędrców Syjonu a ZSRR Stalina uzależnionym od kryptosjonistycznych elit, kosmooligarchów i decydentów wywiadów o kontynuację sjonistycznej kolonizacji Palestyny rozpoczętej pod protektoratem Piłsudskiego.
Gen Rommel przegrał pierwszy raz hitlerowski blizkrieg akurat o Egipt, Palestynę i Babilon i przedłużało się kształcenie i selekcja "zdolnych do odnowy zydowstwa" i "najlepszego elementu zdolnego do walki o byt" (żydowscy funkcyjni, zonderkomanda, policje itp.) a zagłada napędzana korupcją SSmanów i pasożytniczą filozofią potalmudystyczną przebiegała zbyt szybko z mizernymi efektami szkolenia i selekcji "zdolnych".
Nie doszło do braterstwa b roni terrorystów Sterna i dezerterów Andersa z Wehrmachtem gen Rommla i nie było pretekstu do przerwania niemieckiego "holocaustu" i wysłania milionowych rzesz aszkenayjczyków popolsko europejskich pod wodzą "zdolnych" do Palestyny.
Kolonizacja misiała być planowana jako powojenna stalinpwsko bermanowska alija                  przez polski demolud do neutralizowanej Austrii przez obozy ONZ dla uchodźców z za żelaznej kurtynyW1948r po utworzeniu państwa żydowskioego przez ONZ na wniosek Gromyki z tych obozów zwolniono 200tysięcy takich kandydatów na nowohebrajczyków (zwolnionych z ZSRR jako Polacy), dla których diety obozowe były cenniejsze od dalszej aliji do PaLESTYNY mimo popędzania "polskim antysemityzmem" i pogromem kieleckim.
Niemieckie holocausty (Auschwitz, Chelmno, Akcja Reinhardt i grupy specjalne Himmlera tj Jedwabne,Ryga, Ponary, Kijów, Wołyń irtp) działały częściowo bez infrastruktury prawniczo marksistowskiej  np  jako "endlosung" . Bermanowskie sądownictwo wojskowe dokonywało zbrodni sądowych często wbrew formalnie uznawanemu prawu a odkrywcy"naszości " wojny z Irakiem wykorzystali kompetencje w sferze przedsądowej na czele frontu jedności narodowej we wsparciu tyej naszości popisowo i sexlewicowymi kręgami gebelsowskich podejrzeń i gruntowym na Lepera i Giertycha  Mariusza Kamińskiego ziobrohakiem. Obecnie jednak jest na drodze budowy właściwej infrastruktury prawniczej rozrostu swej władzy  wykorzystując marksistowską teorię i znajomość braków i niedostatków prawa hitlerowskiego, stalinowskego i transformowanych władz michnikowsko gieremkowskiej demodyktatury fałszywych autorytetów,w której jego wawelski bliźniak i on sam pełnił wiele lat funkcje ministerialne i prezesowskie.
 
 

KOMENTARZE

  • @@@!
    Oto oprawcy z niemieckiego obozu Auschwitz. IPN udostępnił bazę danych. Baza danych zawiera informacje o SS-manach pełniących w KL Auschwitz I-III służbę wartowniczą zorganizowaną w batalion wartowniczy oraz kompanie wartownicze (SS-Totenkopfsturmbann, SS-Totenkopfkompanie), w 6-ciu wydziałach administracji obozowej (Abteilungen I – VI) oraz w wydzielonych i zamiejscowych jednostkach organizacyjnych SS podporządkowanych komendantowi Auschwitz I, jako dowódcy garnizonu SS (SS-Standortälteste). Należały do nich m.in. Instytut Higieny SS (SS-Hygiene Institut der Waffen-SS und Polizei) w Rajsku czy Centralny Zarząd Budowlany SS (SS-Zentralbauleitung der Waffen SS und Polizei Auschwitz O/S), a także filie firm i przedsiębiorstw będących własnością SS. Niniejsza baza nie obejmuje danych osobowych żołnierzy Wehrmachtu, wykorzystywanych w niektórych komandach zewnętrznych i podobozach jako pomocniczy personel strażniczy, wartowników z 8. kompanii (8. ukrainische Kompanie), składającej się głównie Ukraińców, członków Służby Bezpieczeństwa SS (Sicherheitsdienst) z ośrodka szkoleniowego dla dywersantów Unternehmen Zeppelin (tzw. Vorlager Auschwitz) oraz nadzorczyń SS (SS-Aufseherinnen) i radiotelegrafistek (Nachrichtenmaiden) w służbie SS oraz nienależących do SS sióstr Niemieckiego Czerwonego Krzyża (Deutsche Rotes Kreuz Schwestern).Tam jest SS man Józef Tusk, ale co to nas obchodzi skoro w Oświęcimiu siedzieli żydzi z Bartmanem vel Bartoszewskim na czele, który jednak zażądał zwolnienia i się Niemce przestraszyły i go zawieźli wagonem sypialnym Pullmana do Warszawy.
    Baza danych załogi SS KL Auschwitz pod linkiem http://pamiec.pl/pa/form/60,Zaloga-SS-KL-Auschwitz.html
  • Opowiem ci taką historię.
    Większość żydów była bez zawodu, a ci w Palestynie potrzebowali wykształconych lub z zawodem, no i młodych, starych, bez zawodu, czy kalek nie przyjmowano. Dziadka Brata teść miał w Kałuszynie majątek, ogrodnictwo, sadownictwo, hodowla ryb/stawy i kuźnia, stolarnia, tam przyuczał młodych żydów do zawodu, sadownika, ogrodnika, stolarza, hodowcy ryb..wystawiał im odpowiednie papiery, na podstawie których wyjeżdżali tak przed wojną jak i w czasie wojny bo i wtedy także ich na polecenie Niemców i Judenratu szkolił, za co mu tak Niemcy jak i Judenrat za naukę płacili, do Palestyny, budować przyszły Izrael.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY