Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
64 posty 2285 komentarzy

ProfRzepliński niestety na michnikowskiej gali Wujców w Lubl

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kombatanci Gazety Wyborczej nadal nie rozumieją, że ich autorytety jako elit Solidarności większość elektoratu uważa za fałszywe i nawet Rzepliński tego nie zmieni.

 
17.XII.2026 prof. Rzepliński jako prezes Kapituły Nagrody im. prof. Hołdy (byłego członka zarządu Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka i męża redaktorki naczelnej lubelskiej Gazety Wyborczej) wygłosił laudację na gali z okazji przyznania Nagrody im. prof. Hołdy małżonkom Wujcom.
Chwalił chęci pomocy innym wszczepione Wujcowi jako chłopcu z biłgorajskiej wsi ubierającemu się w komżę ministranta a Wujcowej ( Okrent)wszczepione w jej żydowskiej i socjalistycznej a nawet komunistycznej rodzinie, z powodu której chroniła się przed zagładą na Uralu w mundurku pionierskim. Jako uczciwy i prawdomówny sędzia prof. Rzepliński powiedział jak w mieszkaniu i na klatce schodowej Wujców na osiedlu Stegny w Warszawie kłębiły się nie mieszczące się w mieszkaniu Kuroniów gromady konspiratorów Solidarności z SBkami. Nadmiar konspiratorów odchodził od Wujców do mieszkania Macierewicza a SBcy jeździli za Wujcową do szkoły gdzie pracowała jako nauczycielka i wracali z nią gdy skończyła lekcje. Sam Wujec zawsze maskował solidarnościowe pisma załadowane do siatek na zakupy warstwą pietruszki i w ten sposób rozprowadzili dziesiątki tysięcy egzemplarzy redagowanego przez siebie Robotnika. Jako minister też preferował siatki jako pojemniki na pisma, w których energicznie popierał dobre sprawy.
Profesor Rzepliński stał się znanym i uznawanym obrońca Trybunału Konstytucyjnego jako gwaranta cywilizacji prawnej przed legislacją marksistowsko pawulonowewgo prawa kamaryli prezessimusa i marionetki prezydenckiej ustanawianego wbrew przeznaczeniu uprawnień Sejmu , prezydenta i premiera w celu paraliżu pracy Trybunału i jego opanowania przez żonę ambasadora i posła z ław prezessimusa. Sam prezessimus Jarosław patronował ustawowemu zakazowi zajmowania się polityką dla byłych sędziów Trybunału Konstytucyjnego być może nie ze względu na kompleksy nabyte na Studium Wojskowym gdy student Rzepliński maszerował na zajęcia w pierwszej czwórce a dwaj tacy co ukradli księżyc w syjonistycznej szkole filmowej jako kurduple maszerowali w ostatniej nosząc często pomoce naukowe.
Uznanie opinii publicznej dla prezesa TK Rzeplińskiego może się okazać skuteczniejsze niż uznanie dla Lecha i bliźniaka współojca lizbońskiego i warszawskiego nie a nawet ratyfikatora traktatu UE oraz odkrywcy naszości wojny z Irakiem i inicjatora jej wsparcia na czele popisowego i sexlewicowego frontu jedności narodowej gebelsowskimi kręgami podejrzeń i gruntowym Mariusza Kamińskiego ziobrohakiem na Lepera i solidarnego z nim Giertycha.
Taka ustawa ułatwi żonie ambasadora Przyłębskiej sprawdzonej w strajku sędziowskim w TK ewentualne uniemożliwienie Rzeplińskiemu kandydowania w wyborach prezydenckich.
Demodyktatura fałszywych autorytetów w jaką bermanowcy transformowali swą demoludową dyktaturę marksistowską okazała się na glinianych nogach w świetle doświadczenia dwu takich bliźniaków zdobytego na stanowiskach prezydenckich, premiera, prezesa NIK itp. i macierowskiego kultu zamachowości tuskowo putinowskiej na wawelską parę jako istoty sensu naszej historii walk i męczeństwa.
`Kombatanci Gazety Wyborczej nadal nie rozumieją, że ich autorytety jako elit Solidarności większość elektoratu uważa za fałszywe i nawet Rzepliński tego nie zmieni.

Lubelskie elity są pod wpływami drugiego po gruntowym ziobrohaku frontu jedności popisowo sexlewicowej na pogrzebie znanego annaaszo judaszo kajfaszowca abp Życińskiego i wielu lat kultu judeopsycholizmu nie tylko na KUL

//telewidz.neon24.pl/post/130387,miasta-smierci-grossa-i-tryczyka-nie-do-konca-antysemickie

//telewidz.neon24.pl/post/111778,pogrzeb-kultowego-dyr-muzeum-namajdanku-w-100lecie-karskiego

//telewidz.neon24.pl/post/75860,kardynale-dziwisz-kiedy-w-wawelskiej-krypcie-zadziwisz-nas-szopk-lepsz-od-szopki-abp-zycinskiego-i-palikota

więc trudenie tylko syn potentata lubelskiej judeokultury Pietrasiewicza w ocenie nastrojów publiczności popełnił błąd

//telewidz.neon24.pl/post/130411,kod-w-lublinie-po-odzegnaniu-sie-od-sxexkulturysty

niosąc na marszu KOD transparent

 

ale się nie pomylił w ocenie wpływu judeopsycholizmu na tolerancję lubelskiej kAMARYLI PREZESSIMUSA WIĘKSZĄ niż dla producenta kijów bejsbolowych.

Więc trudno się dziwić Rzeplińskiemu i lubelskiej platformianej popalikoterie źle ocenia wpływy swych autorytetów.

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY