Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
64 posty 2282 komentarze

Tradycje 3 Maja w konkurencji targowic demodyktatur

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zbrodniarze sądowi lepiej rtozumieli istotę demokratycznego prawa i jego pasożytniczego wykorzystywania niż transformatorzy tego prawa gdy stalo się zbyt martksistowskie w okresie gdy system dyktatury dojrzał do demokratyzacji

             Tradycje 3 Maja w sześcianie konkurencyjnych targowic pobermanowskich demodyktatur

 

             W obchodach rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja gorliwie konkurują pasożytniczo wytransformowane z bermanowsko marksistowskiej dyktatury proletariatu w opcje dewmodyktatur falszywych autorytetów - PO i Nowoczesna Balcerowiczem i Kuroniem dodatkowo złączone KODem główniez solidarnościowej michnikowszczyzny z sexlewicami dodatkowo zjednoxzone przez dominację kadencji PiS pokatastrofalnie zamachowego judeopsychola uporczywie zabiegającego o  poparcie rabinów i biskupów dominowanych nadal skutkami bermanowskich selekcji i kreacji zgodnie z porozumieniem między PRL a Kościołem z kwietnia 1950r według poriorytetu przypowieści o siewcy kąkolu nad przykazaniem priorytetu milosci Boga i bliźniego (i narodu jego).  Wielki Purec PiS ma lekką przewagę nad resztą dzięki wykorzystywaniu nie tylko większości  fałszywych autorytetow i narcyzow transformacji "solidannościowej"ale w większym zakresie i bardziej inwersyjnemu wykorzystywaniu  także np świętego Witolda Pileckiego, powstańcow warszawskich , "żołnierzy wyklętych" i innych ofiar walki z walcami historii według marksistowskiego systemu poriorytetowości pasożytniczej motywacji.

             Korwinowcy Mikkego, Kukiz15 itp antysystemowcy  w rożny sposób  konkurując o elektorat głównie nieświadomie "antysystemowy" raczej kibicują w tle głownym aktorom pasożytniczego oscylatora wyborczego czekając na kompromitację Kukiza w idiotycznej koalicji z PiS..

            Na obchody tegoroczne w Lublinie wykorzystane zostaly hasla podobne do eksponowanych na różnych manifestacjach KOD i imprezach PiS.   Jak poprzednio spotkaly się z konsekwentną ignorancją dziennikarzy miejscowych wydawcow (judeovolsfoŁkseuro, mkichnikowszczyzny i ostatnio PiSoreżymowych z kamaryli pokatastrofalnie zamachowego glównego inwertora przeznaczenia i wykorzystania prawa według wzorów bermnanowskich zbrodniarzy z sądow wojskowych).

            Bermanowscy zbrodniarzer sądowi z sądow wojskowychformalnie dzialali wedlug wojskowego Kodeksu Postępowania Karnegoautorstwa płk. Muszkata i Zampolskiego, ktory mimo, że dopuszczal wymuszanie zeznań i odbiertał aresztowanym wszelkie prawa lkudzkie i obywatelskie spotkal się z życzliwym komentarzem niekwestionowanego autorytetu polskiego prawa przedwojennego profesora Mogilnickiego

            W PRLowskim cywilnym kodeksie prawa istnial jednak (chociaż zupoełnie martwy) zakaz stosowaniaq prawa poza jego przeznaczeniem czyli wbrew jego porzeznaczeniu, ktory popisowo gwalcili zbrodniarze sądowi skazując patriotow jako wrogów narodu i demokratycznego poaństwa.

            Czyli zbrodniarze sądowi lepiej rtozumieli istotę demokratycznego prawa i sposoby jego pasożytniczego wykorzystywania niż transformatorzy tego prawa gdy stalo się zbyt martksistowskie w okresie gdy system dyktatury dojrzał  do demokratyzacji.

Bliźniak odkrywcy naszości wojny z Irakiem sławetny przerwaniem ekshumacji w Jedwabnem i gruntowym na Lepera ziobrohakiem odkryl możliwości wykorzystania praw Sewjmu uchwalonych dla ułatwienia prac Trybunału konstytucyjnego w celu sparaliżowania tych prac.

            Otrzymuje naukowe prawnicze wsparcie na wzor komentarza prof Mogielnickiego do kodeksu pułkowników Muszkata i Zampolskiego (później w Izraelu uważani byli za "dysydentow") i są do tego motywowani nie tyle poczuciem konieczności jak prof Mogielnicki lecz świadomością nieodpowiedzialności  jak większość zbrodniarzy hitlerowskich i niemal wszyscy stalinowscy i bermanowscy a także nadzieją na uznanie na wzor profanacji Wawelu pokatastrofalnymi zwlokami lizbońskiego wspołojca i warszawskiego ratyfikatora traktatu UE i jegom damy dla aborcji i kopulacji in vitro szczegolnie laskawej lub autora wykładu inaugurującego powojenną dzialalność KUL w Lublinie , który uzasadnial wyższość kary reporesyjnej nad resosjalizacyjną dla przestępcow politycznych rozumiejąc, że przemawia do organizatorów zbrodni sądowych w więzieniu ,śledczym Na Zamku Lubelskim (obecni byli dowodcy i notable sowieccy i bermanowscy).

Co ciekawe prawnicy broniący Trybunału Konst. przed paraliżującymi go inwersjami  też wolą nie pamiętać o PRLowskim  zakazie stosowania prawa niezgodnie z jego porzeznaczeniem.

 

 

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ PO INWERSJACH PiS BERMANOWSKICH TO WOLA JUDEOPSYCHOLA

 

RADY NADZORCZE I ETATY W KULCIE SMOLEŃSKIM

 

HANDEL ZIEMIĄ DLA RABINÓW KULTU PALESTYŃSKICH ANDERSA DEZERTERÓW,

POBERMANOWSKICH I BANDEROWSKICHBISKUPÓW A NIE  ZWYKŁEGO EUROFOLKSDEUTSCH PASOŻYTNICTWA

 

SYSTEM PASOŻYTNICZYCH DEMODYKTATUR RUNIE GDY JAWNE ELEKTORATY NABĘDĄ PRAWA PARTIII REALNEJ ZMIANY WYBRANYCH WCZASIE KADENCJI

 

 

 

 

 

 

 

 

LECHU ZAPŁACZ JAK SAWICKA A WYRWIESZ NASZ KATASTROFALNIE ZAMACHOWYCH KRĘGÓW GRUNTOWEGO ZIOBROHAKA MOCY DO LEWOW CZERWCOWYCH NOCY

 

RUNIE SYSTEM DEMODYKTATURY POBERMANOWSKIEGO PASOŻYTNICTWA PO UZYSKANIU PRAW PARTII PRZEZ JAWNIE GŁOSUJĄCE ELEKTORATY

 

ANDERSA PALESTYŃSCYDEZERTERZY

Naszych JUDEOELIT POPISOWYCH

I SEXLEWIC BOHATERZY

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY