Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
64 posty 2285 komentarzy

KOD w Lublinie po odżegnaniu się od sxexkulturysty

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Lubelski KOD odchudzony po odżegnaniu się od kruszenia Krzyża AK ludzkim penisem na transparencie niesionym przez Szymona Pietrasiewicza na poprzednim marszu KOD w obronie kultu Walęsy.

 

 

Mimo braku konsekwencji rotariańsko platformianego prezydenta Żuka i jego biurokracji wobec Szymona Pietrasiewicza, syna potentata biurokracji lubelskiej judeokultury i również etatowego jej animatora sekslewice razaem nie wsparły kolejnej manifestacji KOD w Lublinie i wzięło w niej udzial może tysiąc glównie czytelnikowGazety Wyborczej raczej przyzwoitrzych obrońcow prawa idemokracji po wałęsio tuskowych lewach czerwcowych nocy przed kręgami gruntowego ziobrohaka zamachowo katastrofalnych polityczno prawniczych mocy.

//telewidz.neon24.pl/post/129516,popisy-w-obronie-demokracji-przed-inwersjami-pis

Wrzask narodowego potępienia dsla Trybunalu Konstytucyjnego byl też w Lublinie 12.03 znacznie slabszy i mial raczej charakter popisow solowych.

Lubelscy dziaoacze KOD poinformowali o swej stronie internetowej www.lubelskie.komitetobronydemokracji.pl , z ktorej jednak usuwają zbyt kłopotliwe wpisy o charakterze praworządności wałęsio tuskowej nocy lewow czerwcowych i potrzebie obrony demokracji oraz jej dobrych funkcji ze wszystkich stron i względow oraz o możliwości i potrzebie jej rozwoju i ewolucji., Może dopuszczą albo sami zredagują wpisy o użyciu sierpow i młotów przeciw prawniczej holocie.

Poprzedni marsz pod haslem obrony kultu Wałęsy świadczy raczej o checi decydentów KOD ograniczenia politycznej konkurencji z werbalnie propatriotyczną kamarylą prezesa PiS i formalnie JOWową Kukiza oraz :narodowcow" do ideologicznej konkurencji miedzy demodyktaturą typu otwartego pasożytnictwa pobermanowsko (pomarksistowsko) europejskiego a aktualnie zwycięzką demodyktaturą kręgow inwersyjnych mocy katastrofalnie zamachowego bliźniaka świętej jak Wałęsa pamięci rownież Lecha aktualnie wawelskiego po smoleńskiej martyrologii.

Decydenci obu opcji demodyktatury we wspolnym froncie bnronią fałszywości autyorytetów wykorzystrywanych do mobilizowania elektoratów rożniąc się w niektorych przypadkach glównie w porzypisywanych im znakach.

Na manifestacji KOD 12.03 informacja o skomplikowanych poroblemach demokracji i zakreie wspolnoty PO, Nowoczesnej balcerowiczowsko kuroniowko bankowej z PiS i razem sekslewicami w respektowaniu kultu palestyńskich Andersa dezerterow oraz możliwości uniknięcia demodyktaturry pasożytniczych kamaryli partyjnych przez nadanie jawnie glosującym elektoratom praw partii politycznych i realnych możliwości odwoływania i zamieniania w czasie kadencji swych poslów byly przyjmowane wrogo lub zdecydowanie negatywnie tylko porzez pojedcyńczych osobnikow.

Daje to nadzieje na zaistnienie truchu dążącego do obrony oraz do pozytywnych zmian demokracji i wyrwania się z pasożytniczego oscylatora wyborczego gclownych partiirządzących w akompaniamencie bełkotu korwinowco, kukizowcow i narodowców.

Niestety trzeba zacząć od odrzucenia zamachowych "praw" wielkiego Pureca PiS i przywrócenia porządku demokratycznego okrągłostołowego i walęsio tuskowych lewow czerwcowych . Jaroslaw Kaczyński raczej się na to nie zgodzi z obawy przed zakończeniem

profanacji Wawelu zwłokami pokatastrofalnej smoleńskiej pary ale jego rządy przeszkadzają w utrwalaniu dominacji folkseuropoasożytnictwa pomarksistowskiego,ktorej wpływ na demokrację jaskrazwo ukazał się w konkurencji Radka i Bronkia o nominację kandydowania z ramioenia PO w wyborach prezydenckjich.

Poniżej niektóre informacje z tego zakresu dla uczestnikow manifestacji i spotkań wyborczych PiS i KOD ws ostatnich latach.

Z

 

RUNIE SYSTEM DEMODYKTATURY POBERMANOWSKIEGO PASOŻYTNICTWA PO UZYSKANIU PRAW PARTII PRZEZ JAWNIE GŁOSUJĄCE ELEKTORATY

 

ANDERSA PALESTYŃSCYDEZERTERZY

Naszych JUDEOELIT POPISOWYCH

I SEXLEWIC BOHATERZY

 

Stop DEMOKRATURZE STEROWANEJ PRZEZ WYZNAWCÓW KULTU Andersa PALESTYŃSKICH DEZERTERÓW

 

 

 

 

 

 

 

TVP PiSowo NARODOWA MEDIALNYM WSPARCIEM BANDEROWSKIEGO HAJDAMACTWA W SŁUŻBIE POSOWIECKIM OLIGARCHOM z IZRAELICKIMI POASZPORTAMI PRZECIW DONIECKIM GORNIKOM lepszą GWARANCJĄ DYKTATURY OSCYLATORA WYBORCZEGO POMARKSISTOWSKICH KAMARYL PASOŻYTNICZYCH ELIT z SELEKCJI I KREACJI POPiSów i SEXLEWIC od TVP KULTU FOLKSEUROPASOŻYTNICTWA

 

JAK MEDIAMI ZWYCIĘŻAĆ MAMYDał nam przykład Jahwe talmudycznej rasy ZAMACHOKATASTROFĄ i GRUNTOWYM ZIOBROHAKIEM w GEBELSOWSKICH KRĘGACH PODEJRZEŃ WIELKIEGO PURECA na POPiSu FRONCIE WSPARCIA "NASZOŚCI "WOJNY ZIRAKIEM

iBANDERYZACJI UKRAINY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY