Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
64 posty 2285 komentarzy

Popisy w obronie demokracji przed inwersjami PiS

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Profanacja krzyża Polski Walczącej kionkurencyjna do profanacji Wawelu zwłokami władcy gebelsowskich kręgow podejrzeń i odkrywcy naszosci potępionej przez JP2 wojhy z Irakiiem slawetnego wstrzymaniem ekshumaxji w Jedwabnem itp.

Sexlewackie popisy z obroną demokracji w tle na froncie konkurencji wyznawcow kultow europasożytnictwa.

//lublin.com.pl/artykuly/pokaz/32246/skandal,w,lublinie,na,manifestacji,kod/

Syn potentata raczej POpalikoteryjnej niż PiSmoleńskiej biurokracji lubelskiej judeokultury na manifestacji KOD 23.01 br. niósł trtansparent profanacjąc Krzyż PW i wielbiący potgę seksualnego pasożytnictwa formalmie w obronie pobermanowskiej lecz prawnie demokratycznej dyktatury falszywych autorytetow przed zamachami popisowo katastrofalnych bliźniaków i ich "białoczerwonej" kamaryli wsławionych wstrzymaniem ekshumacji w Jedwabnem (razem z sędzią TK Kieresemi), sukcesami POPiSowo gebelsowskich kręgów podejrzeń i gruntowego M. Kamińskiego ziobrohaka oraz zastosowanierm dyktafonu jako "gwoździa do trumny politycznej A. Lepera" w obronie "naszości" wojny z Irakiem tudzież ściganiem swego ministra przed kamerami hotelowymi a także lizbońskim współojcostwem i warszawską nie a nawet ratyfikacją traktaru UE, przywrócrniem obywatelstwa palestyńskim dezerterom Andersa iyd. To wystarczyło do judeokatolickiego błogoslawieństwa pobermanowskich biskupów dla profanacji Wawelu zwłokami katastrofalnjej pary mimo dopuszczenia przez Jahve talmudycznej rasy do katastrofozamachu smoleńskiego po zlekceważeniu przez obu bliźniaków 33,(3)% żądania Abrahama Foxmana usuniecia z polskiej sceny politycznej Giertycha, Lepera i Rydzuka jako antysemitów i ksenofobow siejących nienawiść.   //telewidz.neon24.pl/post/80973,rocznica-objawienia-na-adl-org-katastrofalnej-lini-politycznej-blizniakow-kaczynskich

Umiłowanie demokracji i konstytucjonalizmu przez kombatantów z Gazety Wyborczej okazało się większe niż rogatywek przez prowokatorów i konfidentów bermanowskich niezrównanych niegdyś w w latach 40tych w retoryce i pieśniach patriotycznych jak teraz kamaryla katastrofalnie pozamachowego bliźniaka w inwersyjnym stowaniu prawa i sprawiedliwości.   

Chociaż Lublin byl krótko formalną stolicą bermanowskiego demoludu polskiego tworzonego w priorytetowym celu transferu kandydatów na nowohebrajczykow z ZSRR do Palestyny (akcje alija kontynuacji transportu żydow z sowieckiej Litwy za dalekowschodnie granice ZSRR a następnie dezerterow pod opieką gen Andersa w roli stalinowskiego Mojżesza bezpośrednio do Palestyny) i tylko w latcvh 40tych uznawani za talmudycznie rasowych kandydatów na nowohebrajczyków stanowili w Lublinie 5 tysięcy członkow Żydowskiego Towarzystwa Kulturalnego, to niemal wszyscy wyjechali zostawiając jednak wśród miejscowych mniej rasowycvh talmudycznie a nawet klasowych marksistowsko elit nszczegolnie trwałe i skuteczne zasady selekcji i kreacji kadr nawet kleru w priorytecie kultu talmudycznej rasy jako nadziei pasożytnictwa po wsze czasy.

Pogrzeb abp Życińskiego (Wielkiego Kanclerza KUL), który był najwybitnieszym dialektykiem annaaszo judaszo kajfaszystowskiego judeokatolicyzmu i największym osiagnięciem wpływu bermanowskiiego Urzędu ds Wyznań na seklekcje kandydatów na biskupów zgodnie z Porozumieniem Miedzy Państwem i Kościołem z 1950r zgromadził różne i wrogie mohertie i niemal antify z całej Polski zdawać by się moglo przeciwnych opcji politycznych jak PO, PiS, michnikowszczyzna i sekslewice a także liczne policje tajne i dwuplciowe od czsu transformACJI DYKTATURY BERMANOWSKIEGO POROLETARIATU W DYKTATURĘ FAŁSZYWYCH AUTORYTETOW raczej nie angażowanych do takich imprez. Ikona ludzkiego penisa kruszącego Krzyż Polski Walcvzącej kojarzyła się jednak większości judeokatolickich elit zarowno opcji ejrofolksdewutsch jak i katastrofalnych bliźniakow slawetnych inwersjami prawa i sprawiedliwości oraz historii (jak przywrocenie obywatelstwa dezerterom Andersa,wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem, przeprosiny braci Czechow za zajęcie Zaolzia itp) raczej z dalszą przyszłością po profanacjach mniej dysonansowych np Wawelu zwłokami katastrofalnej pary lub w Lublinie zamaną resztek terenu zbioowej mogily więźniów Zamku z lat 1944-46 na mogiłę ssymbnoliczmną metodą likwidacji szcvzątków i części jej teremu.

//telewidz.neon24.pl/post/71457,szczatki-i-mogily-bohaterow-niszczone-w-lublinie-przez-popisowo-pobermanowskie-biurokracje-historyczne

 

Kult abp Życińskiegojest dalej wspólną dla miejscowych politykiów mniej lub bardziej palikoteryjnej lub nowoczeswnej Kuroniem i Balcerowiczem PO i PSL oraz mniejszości PiS (w lokalnych władzach) formą kultu talmudycznej rasy podobnie jak kult katastrofozamachu jest formą kultu katastrofalnych bliźniakow i uzasadnieniem profanacji Wawelu nieco bardziej skolmplikiowanej i nie tak otwarcie "antybialoczerwonej" jak profanacja Krzyża PW przez syna Pietrasiewicza. Życiński byl fanatykiem dominacji Episkopatu przez biskupow z judeokorzeniami, towarzyszem Palikota i Kieresa wielce milosiernym dla bohaterów paskudnych teczek szczególnie księży (jakie zachachmecone zostaly w Lubelskim Oddz. IPN Kieresa) a także innych Środowisk pozytywnie szacowanych przez Gazetę Wyborczą (której był stałym felietonistą) dla których ikona druzgotania Krzyża Polski Walczącej nie byla poznawczym dysonansem.Lech Kaczyński nie pozyskał sympatii Życińskiego pomimo wyklaskania abp Wielgusa, który myślal, że po transformacjach może lekceważyć i cofać wpływy bermanowskich protektorów judeodominacji Episkopatu. Może tolerancja w budżetowych mediach (i innych promichnikowskich) dla wyczynu syna kultowego Pietrasiewicza zyska Jaroslawowi uznanie w dominujacych lubelska kulturę środowiskach a może Kaczyński wdzięczny jest michnikowszczyźnie za poparcie we froncie jedności przeciwko Giertychowi i Leperowi.   //telewidz.neon24.pl/post/75860,kardynale-dziwisz-kiedy-w-wawelskiej-krypcie-zadziwisz-nas-szopk-lepsz-od-szopki-abp-zycinskiego-i-palikota

Wielki Purec Jaroslaw w Lublinie po wyczynie Pietrasiewicza może łatwiej przedstawać walkę o inwerrsyjną konstytucyjną wolność i demokrację jako walkę głównie zagubionych kombatantow Gazety Wyborczej przeciw "narodowcom" i kukizowcom zastępującym na manifestacjach KOD jego miejscową "białoczerwoną" kamaryle jedynie słusznie patriotycznych marionetek. Wszyscy muszą zostać we wspólnym froncie w sprawach priorytetowych interesów talmudycznej rasy bezsilni wobec ich wspolnego POPiSowego, sexlewicowego i judeochrześcianskiego kultywowania i popierania Jedynie narodowcy popierali manifestacje poparcia dla budowy w Lublinie już uzgodnionego pomnika ofiar Rzezi Wołyńskiej ale wszyscy (poza może kukizowcami) popierają baneryzację Uktainy w interesach posowieckich oligarchów z izraelickimi paszportami i drenaż krajow arabskich z klasy średniej i możliwości rozwoju wyłącznie miłosierdziem dla uchodzców.

Lubelskich elit judeochrześciańskich i platformiano nawet sexlewicowych nie da sie zastąpić działaczami miesiecznic smoleńskich a nawet ich zastąpienie bardziej wyselekcjonowanymi absolwentami KUL może prowadzić do "plucia w tależ za kotarą" podobnie jak bylo by w wypadku zachowania przywilejów "Służby Cywilnej" pod władzą naczelnikow z działaczy smoleńskich.

Jarosław paraliżowaniem Trybunału Konstytucyjnego i decyzją p. Dudey ulaskawienia obrony naszosci wojny z Irakiem polityczną zbrodnią na Leperze i Giertychu za pomoca gebelsowskich kręgów podejrzen i gruntowego ziobrohaka podzielil elity eurofolksdeutch pasożytnicze od bardziej swoich wyspecjalizowanych w pasożytniczym wykorzystaniu werbalizmu judeochrześcijańskiego i patriotycznego w ewentualnym akompaniamencie jedynie "antysystemowego" belkotu kukizo i korwinowskiego oraz narodowcowego.

Nawet corka gen Andersa jako stalinowskiego Mojżesza palestyńskich dezerterów do końca nie rozgrzeszy Jarosława w sumieniach nawet ewentualnych absolwentów uczelni Rydzyka nie mowiąc o obserwatorach zagranicznych w tym także wyznawcach kultu Bandery (także potomkow tych z dywizji galicyjskiej uratowanych przrez gen Andersa od deportacji do ZSRR) lub szaulisów ponarskich. Wyciszanie młodzieńczego wybryku Pietrasiewicza ułatwi ograniczanie wpływu sumień w PiSowej kamaryli partyjnej tekże w ocenach decyzji wielkiego Pureca PiS.

Może z powyższych względów synergetyczności profanacji Wawelu i Krzyża PW przez konkurencyjne opcje z narodowego frontu wsparcia banderuzacji Ukrainy i anarchizacji państw arabskich w ramach jedności hagadystyczno kabalistycznej w eurofolkspasożytnictwie ta ostatnia profanacja spotka się z pobłażaniem?

 

Już wcześniej przedkatastrofalny Lech zawiesił na pewien czas działalność lubelskiego PiS nie rozumiejąc z warszawskiego punktu widzenia siły eurofolkspasożytniczej wspolnoty judeokatolicko faryzeuszowskiej otwarcie palikoteryjnojnych i formalnie lewicowych  judeokatolickich elit lubelskich , do ktorych aspirowala jego najwierniejsza kamaryla. Dzisiaj z wyższej perspektywy może nie zechce zbytnio martwić  swych judeokatolickich oponentow wyborem wspólnego stanowiska w sprawie Pietrasiewicza z niechętnymi prowokacji narodowcami ignorowanymi przez jego media jak groźni koalicjanci.

KOMENTARZE

  • @fan-wolności 19:18:29Abr. Foxman w 2006r Prezes nowojorski Ligi Przeciw znieslawianiu" zażądal usunięcia Giertycha,Lepera i Ryd
    przedkatastrofalny bloiźniak zamiast usunąć Rydzyka zgodnie z pisemnym żądaniem otrzymanym w czasie prezydenckiej wizyty w USA wszedł z Rydzykiem w geotermalny kompromis za cenę ograniczenia krytyki Radia Maryja sabotowania legislacji ochrony życia poczętego prowadaonej formalnie przez PiS lecz sabotowanej zgodnie z poglądami pierwszej damy (obecnie wawelskiej) dla kopulacji in vitro laskawej.
    Ostatnio był w Lublinie na KUL Antony Polonsky (były marksista i szef Muzeum Żydow Polin w Warszawie) i może wyznawcy kultu zbp-0 Życińskiego wyproszą laskę utrwalenia wladzy katastrofalnego bliźniaka i tolerancję dla pozycji ojca dyrektora Rydzyka

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY