Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
64 posty 2285 komentarzy

Prez. Tr. Konst. Rzepliński w Lublinie na debacie o sumieniu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezes Trybunału Konst. Rzepliński na dominikańsko michnikowskiej debacie o sumieniu wśrod lubelskiego szacownego seleriatu wTeatrze Starym.

 

 

Prezes początkowo mówił o swych doświadczeniach ze sprawami osądzania "sumień" w Trybunale , które początkowo w PRL dotyczyły głównie odmawiajacych slużby wojskowej jako slużby w zabijaniu ludzi, poźniej spraw aborcji i ostatnio także 299 zabójców w tym wielu recydywistów. Dyskusja pod kierunkiem o. Dostatniego stałego felietonisty Gazety Wyborczej, wybitnego towarzysza ś.p. najwybitniejszego bermanowskiego dialektyka annaaszo judaszo kajfaszowego abp Życińskiego toczyla sie formalnie wokól książki "kultowego pasterza Solidarności" również dominikanina o. Niedzieli pt. "Blask wolności".

Lubelsacy Dominikanie po usunięciu swiększości relikwi Drzewa Krzyża Świętego przed drugim weselem Palikota w odnowionym wspanialym klasztorze i ostatnio po uroczystych wielkanocnych czytaniach talmudu pod kierunkiem judaistycznego rabina a także po zwycięskiej monahomachii ze swym ś.p. bratem o. Prof. Krąpcem i długiej wspołpracy  o, Dostatniego (prowadzącego dyskusje w Teatrze Starym) z Grossem, Michnikiem, ś.p. abp Życińskim itp mają sprawy sumienia nie tylko dyskutantów ale i katastrofalnych bliźniakow Kaczyńskich (co ukradli księżyc w sjonistycznej szkole filmowej PRL) między innymi w "w małym palcu".//telewidz.neon24.pl/post/118707,czy-dominikanie-usuneli-drzewo-krzyzasw-zbazyliki-w-lublinie

Oczywiście uczestnicy dyskusji sprowadzili ją na sprawy sumiennego zawlaszczania wladzy sądowniczej a przynajmniej jej paralizowania przez prez. Jaroslawa przy pomocy swej PiSowskiej kamaryli stanowiacej wiekszość w Sejmie i Senacie oraz marionetkowego prezydenta Dudy.

Na tych torach dyskusji prezes Ezepliński wspomnial o wykrzyknięciu w dniu 1 listopada 2005r przez już wówczas władczego bliźniaka Kaczyńskiego do owczesnego prezesa Trybunału Konstytucyjnego na Cmentarzu Powązkowskim (gdzie mieli blisko groby) niestosownej dla prawnika informacji " ja będę mial w Trybunale Konstytucyjnym pięciu sędziów" i przeprowadził szacunkową analizę motywacji obecnych kontynuacji działań prezesa Kaczyńskiego w tym kierunku. Można je w uproszczeniu uważać za dążenia do zbawiennego odgrywania w historii roli wodza, o cechach zbawcy lub nawet Mesjasza o raczej specyficznym sumieniu. Jest w tych przypuszczeniach trochę racji gdyż nawet Giertych zaskoczony byl propozycją wspolpracy w pognebieniu Lepera gebelsowskimi kręgami podejrzeń i gruntowymMariusza Kamińskiego ziobrohakiem  i solidarnie z Leperem poszedl pod prąd przeciw wladcy organizacyjnego momopolu polskiego kołtunizmu w wiernej kamaryli padając ofiarą braku swej wyobraźni.

Uczestniczący z dyskusji prof PAN religioznwcaZbigniew Mikolajko (drugi od lewej za rektorem KUL) powiedział, że przyczyną lekceważenia prawa i opinii publicznej w atakach prezesa na władzę sądowniczą byla decyzja Mazowieckiego wprowadzenia obowiązku nauczania religii do szkolnictwa bez ogólnonarodowej dyskusji zapewniając, że mowi to jako wierzący (podobnie jak    Kukiz). 

//telewidz.neon24.pl/post/126565,jestem-tym-ktory-popiera-grzegorza-brauna

Spotkanie z Prezesem TK oraz rektorem KUL,prof. PAN i judeokultowymi dominikanami jako dyskutantami o sumieniu nie bylo zbytnio reklamowane i widownię teatru zapelnili raczej przedstawiciele swego rodzaju elit prawdopodobnie indywidualnie informowanych z kultowym dla deweloperow i jakby rotariańsko judeokatolickim prezydentem Żukiem (z palikoteryjnej niegdyś PO) na czele. Przed wejściem stalo kilku roslych policjantow a ojciec Dostatni w ramach dyskusji publiczności jakby protekcjonalnie wywoływał ze zgłaszających się tylko znanych sobie przeważnie profesorów nie dając szans żadnemu "górnikowi Bytom" o spytanie o rachunki sumienia z działalności frontow jedności narodowej pod wodzą katastrofalnych bliźniakow w sprawach takich jak wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem (nawet z sędzią TK Kieresem), frontu wsparcia naszości wojny z Irakiem (potępionej przez judeofilnego JP2) POPiSowo gebelsowskimi kręgami podejrzeń i gruntowym Mariusza Kamińskiego ziobrohakiem, frontu profanacji Wawelu zwłokami katastrofalnej pary lizbońskiego współojca i warszawskiego nie a nawet ratyfikatora traktatu UE, ktory przywrócił obywatelstswo palestyńskim dezerterom Andersa oraz jego damy dla kopulacji in vitro laskawej a także ostatniego frontu wsparcia banderowcow w slużbie posowieckim oligarchom z izraelickimi paszportami w wojnie rozpoczętej przeciwko donieckim gornikom (od naszego wodza dostali 4 miliardy bez dyskusji z narodem). Już sama profanacja Wawelu może mieć wplyw na ambicje prezesa większy od religii w szkolach.

Co ciekawe w lokalnej prasie nie ukazały sie informacje po tej dyskusji..

 

 

 

KOMENTARZE

 • !!!
  Bez ładu i składu.
 • @Casey 05:43:46 a o córusiach nie mówił? więc ja to zrobię!
  Róża Rzeplińska córka Prezesa Trybunału Konstytucyjnego i Zosia Komorowska córka byłego Prezydenta RP są w zarządzie wypasionej fundacji STOWARZYSZENIE 61, która na sam tylko portal „Mam prawo wiedzieć” wydała 300 tys. dolarów dotacji. Portal rozsławił tatuś Zosi machając przed nosem wydrukiem w debacie prezydenckiej, swojemu kontrkandydatowi. Tatuś Zosi w grudniu 2010 r mianował tatusia Rózi Prezesem TK. Po przegranych wyborach(prezydenckich) tatuś Rózi i Mai, drugiej córeczki z tej samej fundacji, napisał z kolegami ustawę dającą instytucji [na czele] której stoi prawo blokowania każdej ustawy nowej władzy (zabezpieczenie] przed wygraną PIS). Projekt wniósł tatuś Zosi, bo tata Rózi ma wszelkie uprawnienia, prócz inicjatywy ustawodawczej. Tatuś Zosi projekt złożył do sejmu, bo był jeszcze prezydentem. Koalicja PO-ZSL, uchwaliła go szybciutko, wybierając sędziów TK na zapas, tak by żaden kandydat nowej władzy nie miał szans dołączyć do trzódki tatusia Rózi. I jeszcze jeden drobiazg. Rózia ma męża, mąż ma pracę. Jest sekretarzem Miasta Stołecznego Warszawy i nazywa się Marcin Wojdat. Wszyscy są apolityczni, niezależni i uczciwi.” Sędziowie TK zarabiają 20 tys/miesiąc. W tygodniu w TK maja dwa posiedzenia. Dodatkowo wykładają na uczelniach w całej Polsce i cholera wie gdzie jeszcze pracują.
  Emerytury będą też podobne!!! Do tego różne maści sędziowie, prokuratorzy, prezydenci, burmistrzowie, wójtowie, posłowie, senatorowie, służby mundurowe, członkowie rad nadzorczych, Prezesi Spółek Państwowych itd. itd.,itd.. Jak można pracować w dwóch miejscach???? Jak Polscy robotnicy, rolnicy wyrobią na to???
 • @Kula Lis 65 08:52:36Na poryalu mam prawo wiedzieć" znalazłem twierdzenie , że nie maja inforkacji o mnie
  Więc wyslalem pismo pt. Jestem Tym, ktory popiera Grzegorza Brauna". Tekst nie pojawil sie na portalu i dodatkowo zdziwilem się stwierdzając dużą liczbę redaktorów najwyraźniej zatrudnionych rizpatrywaniem czego c hcą a nawet nie chcą wiedzieć jak nasi prezydenci niby gto przeciwnych opcji.
 • @Kula Lis 65 08:52:36Kula Lis też byl selektywnie patriotyczny
  Piłsudcskiegvo popierał ale do Korpusu gen Dowbora Muśnickiego poźniejszy dca powstania wielkopolskiego mial w twierdzy Bobrujsk kilkadziesiąt tysięcy bardzo dobrze uzbrojonych i wyposażonych polskich żolnierzy) pojechał jako agityator namawiający żolnkierzy polskich do dezercji z plolskiego Korpusu a jego dowódcę do kapitulacji.
 • Relikwie Krzyża Świętego...
  które przetrwały 2 tyś lat, oddane pod opiekę Dominikanów, zniknęły?
  Myślę, że Dominikanie, ale nie tylko oni bo wszyscy Polacy powinni podjąć niezwłocznie modlitwy ekspiacyjne za tą profanację, ale i w intencji odnalezienia tych cudownych Relikwii.
  Coś nieprawdopodobnego, jak my Polscy nisko upadliśmy...
  Czy my czasami sami nie pracujemy na taki nasz los?
  Czy ktoś by się przejmował tymi Relikwiami i usuwał Je, gdyby był to tylko zwykły kawałek drewna?
  Chociaż, może rzeczywiście ktoś z Dominikanów, ukrył Relikwię, by przynajmniej po części, uniknąć profanacji w czasie wesela Palikota?
 • @Kula Lis 65 08:52:36
  Bardzo ciekawy jest artykuł z wyborczej : Rzepliński oczami córki tytuł Cezar w Trybunale , chyba)Szczególnie ciekawe jest to, jak Rezpliński pracuje przy dwóch monitorach: na jednym analizuje wyrok, na drugim ogląda kryminał. Nie dziwi więc , że czasami mu się myli rzeczywistość z fabułą amerykańskiego filmu. Takich smaczków jest tam kilka.
  Ale zainspirowany przez Pana zacząłem dochodzic, kim jest z zawodu prof. i tak do końca nie wiem. Jeśli wierzyc temu art. z wyborczej, to jest prawnikiem, w wikipedii pisze , że jest profesorem nauk prawnych, ale dziwi mnie dojście do takiego tytułu poprzez prace naukową w instytucie , który prawem sensu stricte się nie zajmuje.
  Co do pracy na dwóch etatach, to wolno tylko sedziom prowadzc pracę naukowo - dydaktyczną. Ale wbrew pozorom , jest to najgorsze, co może byc. Proszę sobie wyobrazic . że w składzie sędziowskim (trzyosobowym zasiada prof. , np. szef katedry na miejscowym wydz . prawa , czy dwaj pozostali , mający dzieci mające zostac prawnikami lub samodzielny apetyt na tytuł naukowy, sprzeciwia sie nawet najbardziej absurdalnemu wyrokowi proponowanemu przez sławę? a jesli taka sława wyda wyrok godzący w powage państwa, to czy znajdzie się w okolicy ktoś , kto podejmie się napisac np. skarge kasacyjną?). Poniewaz sam zetknąłem się z taka sytuacją (doświadczyłem jej) , to wiem o czym piszę. Jak postuluje wielu : zawód sedziego powinien wieńczyc kariere prawnika. Po to wymyślono aplikacje, by umiejętności praktyczne zdobywac poza uczelnią, Zatem w przypadku prawa świat nauki i praktyki nie muszą , a nawet nie powinny sie przenikać. Jesli zostajesz sędzia , to już tylko i wyłącznie sędzią i tak już do śmierci. Masz ambicje naukowe, to pracuj na uniwersytecie, zawsze możesz je zostawic dla praktyki, ale w drugą stronę lub naprzemiennie , to już nie powinno działać. Poza tym sędziowie powinni otrzymywac emerytury na zasadach ogólnych, bo wykonuja taka samą pracę , jak kazda inna oi tak właśnie nakazuje zasada sprawiedliwości społecznej.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY