Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
64 posty 2285 komentarzy

Czy „las smoleński” obroni bufetową i jej tęczę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Popisowa walka o władzę europasozytniczą w Warszawie. Co okaże się gorsze- tęcza gejowska czy pomnik pisowski

 

Czy „las smoleński” obroni bufetową wstydliwych historyków przed Sasinem?

Nie wyglda na to, by Sasin zdystansował się od priorytetowości budowy pomnika katastrofalnych bliźniakow na Krakowskim Przedmieściu co może zmniejszyc jego elektorat o sceptykow zamachowej martyrologii katyńsko-smoleńskiej, których grupę powiększyła helowa mgła i nitrogilcerynowe fotele uwidaczniające możliwości analogii między budową pomnika katastrofy z profanacja Wawelu zwłokami pokatastrofalnej pary lizbońskiego wspołojca traktatu UE slawetnego wstrzymaniem ekshumacji w Jedwabnem, frontem jedności narodowej w obronie naszości potępionej przez JP2 wojny z Irakiem popisowo gebelsowskimi kregami podejrzeń i gruntowym hakiem na swych niegodnych ministrów i koalicjantow itp oraz zwłokami jego damy dla kopulacji in vitro łaskawej.

Prezes Jarosław jednak w historycznej wstydliwości dorównuje zawstydzonemu dziadkiem bez Wehrmahtu krzyża mistrzowi eurofolksdeeutschpasożytniuczego entuzjazmu i lewemu hrabiemu bulowi (dziedzicowi raportu o służbach specjalnych PRL) przepraszając braci Czechow za udział w rtozbiorze wespólnie z Hitlerem , co potwierdzil nawet Putin, kgtóry jako jedyny używa w wypowiedziach na temat sytuacji na wschodzie Ukrainy argumentow moralnych i historycznych (wszyscy nie wspominają, że zajęcie Zaolzia nastąpiło po dyplomatycznym proteście polskim przeciwko jego porzekazaniu Hitlerowi i formalnie po zgodzie czeskiego ministra spraw zagranicznych).

Może sprawa profanacji Krakowskiego Przedmieścia pomnikiem katastrofy bliźniaków nie jest obecnie tak istotna ze względu na wespólny front jedności POPiSowych wstydliwych historyków nawet z palikoterią i Korwinem Mikke (według którego dyktatorem Ukrainy może być Janukowycz lub Poroszenko) w poparciu banderowecow na usługach posowieckich oligarchów z izraelickimi paszportami przeciw Putinowi i potomkom donieckich kozakow. Osłupione elektoraty postawia krzyżyki może glownie według swych nadziei na trwalość swych etatow.

Ale tęcza na PL. Zbawiciela i pomnik na Krakowskim Przedmiesciu będą miały raczej większe negatywne elektorary

KOMENTARZE

 • @autor
  Dałeś zdjęcie z akcji LAS SMOLEŃSKI organizowanej przez Blogerów i Komentatorów. Nie mamy i nigdy nie mieliśmy nic wspólnego z Sasinem, Waltzową itp. więc może zmień zdjęcie.

  PS. A na Krakowskim Przedmieściu powinien stanąć nie jakiś pomnik, ale Krzyż z informacją o tragedii smoleńskiej.
 • Autor.
  Co to jest za BEŁKOT??? Czegoś się nałykał, że piszesz takie BZDURY???
  J. Kaczyński żyje i nie potrzebuje pomnika a obrażanie tragicznie zmarłych to jest dowód na to, jaki masz zasyfiony mózg przez TUSK VISION NETWORK!!!
 • @zibi 14:25:27
  Jak przystało na telewidzącego całą dobę ogląda tylko tv oczywiście zaprzyjaźnione stacje.

  pozdrawiam serdecznie
 • @zibi 14:25:27
  Sceptycyzm licznych elektoratów wobec martyrologii zamachowo katyńsko smoleńskiej katastrofalnych bliźniaków nie jest bzdurą a jeśli to realnie istotną. Podobnie jak odkrycie "naszości' potępionej przez JP2 wojny z IrAkiem przez Lecha w telewizyjnej kłótni z Kwaśniewskim i Millerem wysylającymi wojska do Iraku (krzyczasł, że "to jest nasza wojna" - chyba bardziej bliźniakow co ukradli księżyc w sjonistycznej szkol,e filmowej PRL), wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem (za prokuratorii generalnej Lecha), front jedności wsparcia naszośc i wojny z irakiem popisowo gebelsowskimi kregami poodejrzseń i gruntowym hakiem na niegodnych koalicjantów sceptycznych na forum sejmowym wobec tej wojny i potępionych we czasie wizyty Lecha w USA w 2006r przez prezesa Ligi Przeciwko Znieswlawianiu razem z Rydzykiem (udalo mu sie weejsć w klmporomis geotermalny za ograniczenie kfrytyki sabotowania legislacvji ochroiny życia( jako antysemici i ksenofobi siejący nienazwiść co Aleksander Foxman opublikował na stronie adl.org jako żądanie od Prezydenta RP usunięcia z poolskiej sceny politycznej Giertycha, :Lepera i Rydzyka Lecha. Podobnych bzdur jak np przyznanie obywarelstwa dezerterom Andersa lub pomoc w odlączeniu Abchazji od Gruzji jest dużo i ogólknie możą być uweażane za małpowanie wad :Piłsudskiego nagrodzonyc hj przez hitlerowców weartą honorową w jego kfrypcie w czasie okupacji
 • @carcinka 12:57:18chcący czy nie świat się toczy
  Nie uważam "lasu smoleńskiego" ani nawet brzozy za winnych wszpołżycia z bufetową lub Sasinem. Lepiej za bardzo nie powstrzymywać myśli w biegu czekając na skutki. Tr4agedia wielka ale naet katastrofa Gustlofa kreacji i selekcji pasożytniczych elit nie cofa.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY