Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
64 posty 2285 komentarzy

Czy poseł Wipler lub inny odważy się bronić budżetu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Może poseł Wipler powtórnie wystąpi w obronie budżetu ofiar nazizmu chociażby przed emeryturami dla współwinnych holocaustu uznanych przez prawo nowoizraelickie za ofiary

 Może poseł Wipler powtórnie wystąpi w obronie budżetu ofiar nazizmu chociażby przed emeryturami dla współwinnych holocaustu uznanych przez prawo nowoizraelickie za ofiary

Od X br nowe emerytury dla ofiar holocaustu, ich dzieci i wnukow także zamieszkujacych poza Polską a więc także policjanci z get, szmalcownicy ,zydowscy,funkcyjni zonderkomand i inni zaangażowani w pomoc zbrodniarzom uznani przez prawo izraelickie jako wyłącznie ofiary holocaustu.

24. 01 .2014r. w głosowaniu Nr 79, na posiedzeniu Nr 59 sejm dyktatury Fałszywych autorytetow uchwalil zmiany ustaw o kombatantach, ofiarach represji wojennych i powojennych, o Korpusie Weteranow Walk… , I inne ustawy o osobach będacych ofiarami represji   niemal jednogłośnie 434 glosami przeciw jedynie posłowi Wiplerowi niezrzeszonemu I posłowi Szaramie z PiS (może przypadkowo?).

               Posłowie Solidarnej Polski Ziobry i RdP Gowina głosowali razem z palikoteria, POPiSem ,SLD I PSL oraz większością niezrzeszonych jak się okazało dopiero z publikacji “The Times of Izrael” za emeryturami dla ofiar holocaustu i ich potomstwa szacunkowo 50 tysięcy tj około 5 milionow euro miesiecznie.

A wydawało się, że raczej banderowcy niż ofiary nieudanego eksperymentu selekcji “zdolnych do odnowy żydowstwa” (według gubernatora GG Hansa Franka, ktory na procesie w Norymberdze przepraszał swój naród żydowski za nadmierne cierpienia) będą mogli spodziewać się polskich emerytur. Gubernastor Hans Frank nie został pomimo swego zydowstwa prawnie uwolniony od odpowiedzialnosci za zbyt duże i spektakularne zbrodnie na masach wybranych do swej twlmudycznej rasy ale wielu innych zostalo bohaterami filmow yserów pasozytniczo motywowanych sjonistycznym kabotynizmem i będą razem ze swymi ofiarazmi pobierać polskie emerytury.

               Można to uważać za tryumf sjonistycznego kabotynizmu posłów lub manipulujących posłami decydentow I wydawcow mediow na miarę tryumfu europasożytniczego kabotynizmu jakim było wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem i lizbońskie współojcostwo i warszawska ratyfikacja traktatu UE. Po usunięciu z polskiej sceny politycznej Lepera I Giertycha otwarcie kwestionujących w Sejmie naszość wojny z Irakiem I tryufalnemu otrzymaniu wladzxy przez platformę drobnomieszczańskiego eurofolksdeutschpasożytnictwa skłonną a nnawet nie do rzeczowego potępienia Mariusza Kamińskiego jedynie za haki na Kwaśniewskich.

               Sytuacja ofiar holocustu nie była dobra po wojnie gdy kolonizujacy Palestynę sjoniści pochodzący głownie z fal “alji” (“podniesienie” z diaspory do Palestyny) z ZSRR popędzani przez bronowane granice zachodnie PRL pogromem kieleckim nazywali te ofiary “mydłem” pod wrażeniem informacji Kossak Szczuckiej o niemieckim ludobojstwie.  Np.  Abraham Kajzer robotnik-tkacz chociaż już przed wojną znający język hebrajski  żył w okropnych warunkach w domu opieki w Palestynie izraelickiej i do ostatniej korekty opracowania notatek z kilkunastu obozów pracy dla Żydow wogóle nie mogł być odnaleziony (co dziwniejsze także jego grób mimo starożytnego kultu, ktory formalnie uniemożliwił ekshumacje w Jedwabnem). Literat łodzki Ostoja musiał wydać niezwykle ciekawą ksiązkę Abrahama Kajzera o holokauście I jego ofiarach “Za drutami Śmierci” bez tej ostatniej korekty.

               Według wypowiedzi Jonatana Barkaia 11 06 br w Centum Kultury w Lublinie na promocji zbioru wierszy Jonatana Barkaia o metropolii w Telaviwie (Berkowicza z Lidy-obecnie Bialoruś, ktory w ramach hebraizacji nazwał się “Jutrzenka”-Barkai przywiązał się do metro;politarnego charakteru Telaviwu) sytuacja okolo 20 tysięcy ofiar holocaustu żyjących jeszcze w Izraelu jest bardzo trudna. Otrzymuja państwowe emerytury (on takze), ktore nie wystarczają na życie w Izraelu i znani są innym raczej większym beneficjentom holocaustu pochodzącym glownie z ZSRR jako grzebiacy w śmietnikach przy targach  żywnościowych.

               W Polsce większość emerytur także nie wystarczy na zycie więc łatwo o zrozumienie potrzeb naszych braci znowohebraizowanych -nie tylko niewinnych  ofiar holocaustu ale. i zbiorowo,uniewinnionych od wspólpracy z Niemcami żydowskich funkcyjnych, policjantów gett itp

Ofiarami holocaustu byli także członkowie zonderkomand obozow śmierci i pracy,Judenratow, policjanci z gett,  funkcyjni żydowscy, także tacy, ktorzy zdobyli swe funkcje ulatwiajace przeżycie w morderczej konkurencji o możliwości służenia SSmanom a takze prostytut homoseksualny SSmanow z Auschwitz, krory przeżył wojnę I został bohaterem izraelickiego filmu o żydowskiej konspiracji w Auschwitz.

               Oczywiście tacy łatwiej przeżywali i dominowali elity oraz reprezentację weteranow niż tacy jak Abraham Kajzer  podobnie jak bylo wśrod polskich kombatantow po PRLowskich selekcjach I promocjach bermanowcow pod kierunkiem fałszywego komendanta fałszywie czerwonych kosynierów gdyńskich Kazimierza Rusinka uratowanego przez Szymona Wiesenthala i Cyrankiewicza (idola I dobrodzieja sjonistycznego kabotyna Jana Karskiego wypromowanego na “odkupiciela naszych grzechow” tj polskiego holocaustu) z aresztu dla SSmanow po wyzwoleniu obozu w Mauthausen.. Karski (legendarny kurier AK)do końca              ycia poza Cyrankiewiczem wielbil innych "wspaniałych lidzi w aparacie PRL jak Berman. Minc"

 

 5 milinów euro miesięcznie to podobnie jak wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem tu może za mała cena za życzliwość przywodców talmudycznej rasy i zasłużonych nie spotka dodatkowa (poza pensjami poselskimi tej kadencji) nagroda np wawelskiego pogrzebu jak byłego ministra I prokuratora generalnego, prez.  Lecha kaczyńskiego. Szumy medialne o ulicznym rajdowcu lub rozmowach platformersow Tuska zabezpieczają elektoraty  przed świadomością tej drobnej rekompensaty za polski holocaust lub nawet ewentualnego przekazania Zakladow w Pulawach I Tarnowie z Policami spolkom oligarchów posowieckich izraelickiego obywatelstwa jako przywódcom ukraińskim lub putinowskim i pracodawcom naszego Kwaśniewskiego.

Posłowie Solidarnej Polski I Polski Razem mimo koalicji z katastrofalnym bliźniakiem jednak mogą I POWINNI  spowodować wszczęcie dziaŁań przeciw finansowaniu ofiar razem z negatywnymi bohaterami holocaustu z budżetu ofiar nazizmu i stalinizmu oraz bermanowszczyzny o pasożytniczych transformacji dyktatury proletariatu. Może to być łatwiejsze po odejściu Ludwika Dorna (sympatyka jagiellońskiej polityki naszych gorali ze wzgorz Golan I katastrofalnych bliźniakow) i P. Kowala rzecznika banderowcow służących posowieckim oligarchom jak niegdyś moczrowscy slużyli bermanowcom (chociaż przy ich pomocy mogło by być jeszcze łatwiejsze).

               Wpływy posowieckich oligarchow jako włodarzy kapitalistyczno- biblijnych jakby z bajek korwinowsko mikkowskich moga znacznie wzrosnąć po wejściu do sejmu Nowej Prawicy realnie zdolnej do koalicji nawet z “Oburzonymi”.  A ci oligarchowie z izraelickimi paszportami jako następcy grupy trzymajacej władzę w ZSRR zasłużonej wyprzedażą carskiej biżuterii I zboża ukraińskiego oraz budową zaglębia Kołymskiego I Workuckiego itp. a następnie pierestrojką I kijowskim majdanem banderowskim w sprawie polskich emerytur dla ofiar holocaustu będą na pewno solidarni z Obamą, palikoterią I POPiSem.

Więc z ratowaniejm budżetu ofiar nazizmu, stalinizmu, bermanowszczyzny , gieremkowszczyzny I platformy popisowego eurofolksdeutschpasożytnictwa lepiej się śpieszyć.

KOMENTARZE

 • @artykul
  Osobiscie watpie, ale moze wreszcie cokolwiek ruszy sie mozg moich kochanych Rodakow i znajda, ze jak polityczna lewica, tak centrum i polska prawica, to nic innego jak zwykli kundle, ktorzy przykleili sie tylkami do stolkow. Dla nich Polska, to tylko bezdenne koryto i judajskie premie, za dobre sprawowanie.

  Te "rento--emerytury" dla "ofiar" holo-czegos-tam, beda tak dlugo placone, az sie splaci rachunek 65 miliardow dolarow. Czyli z dwa lub trzy pokolenia do splacania.
 • @telewidzący
  Pozwoliłem sobie zrobić krótką kwerendę Pana tekstów.
  Odmienia w nich Pan holocaust niemal we wszystkich przypadkach.
  Proponuję Panu tak dla odmiany trochę inne spojrzenie na tą problematykę
  np to:
  http://tinyurl.com/ouv6szy
 • "jedynie posłowi Wiplerowi niezrzeszonemu"
  Poseł Wipler jest członkiem NOWEJ PRAWICY JKM
 • @Arjanek 08:35:36 Holocaust a wlaściwie holocausty stanowią najbardziej zrozumialą artykulację istoty frankistowskiej historii
  Wyznawcy (świadomi lub nieświadomi) Jaskuba Lejbowicza Franka vel Zbigniewa Dobruckiego vel.... i Protokolów Mędrców Syjonu autorstwa jego nadstępcow byli ojcami holocaustów hitlerowswkich (utożsamianych z "Akcją Reinhard" lub Auschwitz-Birkenau) a także ojcami ZSRR,podzialu stref wplywów, PRL a takze ojcami transformacji "dyktatury proletrariatu' w dyktatury falszywych autorytetów. Przemilczanie holocaustu jest takim samym ludobójczym zaklamywaniem historii jak jego falszywe kultywowanie szczególnie w warunkach dyktatury medialnych wydawcow ioligarchow frankistowskich (np ostatnio harcujących z banderowcami na Ukrainie).
 • @telewidzacy 11:40:10
  no cóż, trzyma się Pan swojej konwencji, dla mnie niestrawnej
  powodzenia
 • @Nathanel 18:14:52
  Prosze sobie otworzyc tylko(bez zadnych zlosliwosci);

  https://www.google.ca/?gws_rd=ssl#q=pope+francis+kissing+hands

  i tam do wyboru i koloru. Cala strona lub strony.
 • @Nathanel 20:58:30
  Otoz wlasnie to. IMHO, Papa nie ma absolutnie pojecia o holokauscie poza opowiadaniami jego przyjaciol czyli szakali -rabinow. No, ale to juz inny temat.
 • --------DZWONIĄCE CEDRY ROSJI -----------
  http://www.anastazja.org/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY