Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
64 posty 2285 komentarzy

Moje komentarze

 • To nie tyle geopolityka Trtampa co talmudyka trampownej Kusznerowej
  Książę Radziwił dawał się nawracać rabinom na talmudyzm ale musieli dorównywać mu w konsumpcji trunków a teksty talmudów tylko nieco mniej obszerne niż pisma Marksa mają dostęp do odchłani ciemności mózgów rodziny Trampa jedynie z ograniczeniami heteroseksualnymi.
  Geopolityka Donalda Trumpa
 • To by potwierdzało zasłyszaną informację, że Romasewska jest z żydowskiego środowiska z KazimierZa N. Wisłą.
  jevishamerykanie liczą na opanowanie Rosji przez Chodorkowskiego przy pomocy kłopotów z Ukrainą a paletyńscy nowohebrajczycy na władzę oligarchów posowieckich na Ukrainie z izraelickimi paszportami
  Zaplecze pisowskie broni ,,Piekła"
 • Trochę wiecej ścisłości w sentenjach typu "zgadnij Jezu kto cię bije"
  Liczą się nie tylko dokonania ale i zamiary np ojcowie holicaustu chvieli wyselekcjonować zdolnych do odnowy żydowstwa i najlepszego elementu zdolnego do walki o byt ja superszczura nienawidzącego wszystkich innych mniej zdolnych szczurów czyli funkcyjnych, policjantów get, judenraty nderkomanda jako przywódców resty aszkenazyjczyków wylanych ewentualnie po zdobyciu Egiptu, Paletyny i Babilonu w bl;itzkriegu gen Rimmla i w braterstwie broni popiłsudczykowskich terrorystów Sterna i dezertewrów Andersa z Wehemachtem. Polacy jak inne lepse narodowości poza niemiecka rasa mieli zostać osiedleni za Uralem w ramach Generalplanost po zwycistwie nad ZSRR ale ze wzgledu na ostatnie miejsca w rankingu narodowaości w małych grupach miedzy lepszymi jak Ukraińcy, Czesi, Litwini ale także Włosi i inni sojusznicy Niem,ców w okresie wojny.
  Banderyzm a stalinizm
 • Traktat Wersalski narzucił Polsce ustawę o ochronie mniejszości
  Mniejszości rusińskie i litewska były dopiero unaradawiane przez swoje klerykalne elity(księża z litewskojęzycznego seminarium dającego pierwszwństwo do stanowisk proboszczów na Litwie właściwej i popów "grekokatolickich" abp Szeptyckiego oraz prawosławnych osieroconych brakiem Cara ) ale mniejszość żydowska dzięki Piłsudskiemu i sjonistom we władzach krajów zachodnich mała na podstawie tej umowy dopłaty do uboju rytualnego. Dopiero po śmierci Płsudskiego 1 1936 część posłów piłsudczykowskich w osłupionym jak dzisiaj sejmie zagłosowała z narodowymi za częściowym zniesieniem tych dopłat w mniejszych miejscowościach i powołano Komisję do zbadana ich wielkości. Komisja STWIERDZIŁA , ŻE W 1932R DOPŁATY DO GMIN ŻYDOWSKICH I PENSJE SZOJCHETÓW (RZEZACY, TRANSPORTOWCY I SPRZEDAWCY KOSZERNEGO) WYNOSIŁY 28 MILIONÓW KILKSAET TYSIĘCY ZŁ (Z DOKŁADNOŚCIĄ DO 1 ZŁ.) A STRATY BUDŻETU Z POWODU UTRATY Wartości skór ciętych na bydlakacvh żeby lepiej spływała krew wynosiły ponad 10 milionów zł. Ustawa zmniejszyła dopłaty o 16 milionów zł., które jak się okazało były jedynym źródłem utrzymania 150 tysięcy rodzin talmudycznych (większość ludności żydowskiej stanowili tak zwani luftmensze tj żyjący powietrzem. Ustawa zapowiadała zniesienie zupełne dopłat w roku 1940, co mogło pośrednio wpłynąc także na początek wojny.
  Niepodległość Polski po Traktacie zależała od karmienia około miliona talmudystów czyli tylu ilu zagazowano w Auschwitz lub w "Akcji Reinhardt".
  KRZYŻ Z GIEWONTU STOI ZA DMOWSKIM
 • Andersa palestyńscy dezerterzy PO, PiS i sekslewic bohaterzy
  Duda wykrzykiwał także podobnie jak banderowcy o chwale bohaterom, których autorytet zapewni pozory demokratyczności dyktaturze gebelsowskich kręgów podejrzeń i mocy gruntowego ziobrohaka, z którego ułaskawil jedynie Mariusza Kamińskiego.
  Kardynał Głódź nie przywołł dotychczas rzeszy świętych JP2 do zneutralizowania dyktatury fałszywych autorytetów wawelskiego Lecha i damy dla kopulacji in vitro łaskawej oraz psychofrenicznego pieniactwa bliźniaczego prezessimusa na czele prawniczego hajdamactwa ziobrystów i dialektycznych słupów sejmowych i senackich zagrożonych powrotem bohatera nocy lewów czerwcowych i jego wiary w bolkowe transformacje solidarnościowe
  Marsz, Marsz - i kilka zdań
 • Andersa palestyńscy dezerterzy PO, PiS i sekslewic bohaterzy
  Anders skierował Korpus do kampanii apenińskiej zupełnie zbednej i masakrycznej bitwy wbrew żądaniom Wodza Naczelnego i 25 pozostałych polskich generałów ja twierdzil po to, by zadać kłam sowieckim klamstwom o niechęci Polaków do walki z Niemcami przekonując żołnierzy, że będą walczyć o Kraków , Poznań, Lwów i Wilno. Przechwycił wbrew rozkazom Wodza Naczelnego gen Bora Komorowskiego 1 milion dolarów ( jako dowódca powstania oskarżany prez Andersa o zbrodnie wojenne i ludobójstwo na warszawiakach w liście do ppłk Dorotycz Malewicza ps "Hańcza", który dysponował 12 milionami dolarów wymolestowanych przez Mikolajczyka i gen Tatara na pomoc dla AK) . Gen Berling mniej ceniony przez Berię i Stalina (nie otrzymał od Stalina konia wierzchowego mimo, że wśród lokatorów "willi szczęścia" nie eptował pogaed i nienawiścią do "komuny" tak jak Anders) wbrew rozkazowi rozbudowy obrony prawego brzegu Wisły między Puławami a Dęblinem ustnie sugerujac podwładnym oficerom sowieckim rozkaz forsowania Wisły (stwierdził brak przygotowanej obrony lewego brzegu) doprowadził do próby forsowania a później doprowadził do desantu na Czerniaków w czasie powstania.
  Dlaczego trzeba rozwalić pomniki kościuszkowców?
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:23:24 Dopłaty dotyczyły rzezaków i około miliona pozostałych talmudydtów i ich rabinów.
  W Polsce gdzie w tym czasie wielu ludzi umierało z głodu i dzieliło zapałki na 4.
  Dmowski prawdopodobnie mógł znać tylko Ustawę o ochronie mniejszości jako warunek Traktatu Mógł przypuszczać, że będzie dotyczyła jednakowo wszystkich mniejszości. Od początku realizacji dopłat posłowie piłsudczycy konsekwentnie głosowali razem z żydowskimi przeciwko sejmowej mniejszości aż do śmierci Piłsudskiego gdy część posłów piłsudczykowskich zagłosowała za ograniczeniem dopłat.
  Armia Hallera wyćwiczona była w e Francji w masakrach frontowych i uzbrojona w 1 strzałowe karabiny Lebela przeważnie zacinające się po każdym strzale. Znacznie większą stratą dla niepodległości Polski było nakłonienie gen Dowbora Muśnickiego przez emisariuszy Piłsudskiego do kapitulacji przed pruską ekspedycją furmalnie przeciwko bolszewikom.
  Oczywiście przyznanie Polsce niepodległości w tekście Traktatu było bardzo ważne lecz jeśli nawet było uzależnione od zgody na ustawę o ochronie mniejszości to raczej nie od zgody na takie dopłaty do uboju.
  Marsz w kultowym równaniu małpich seksów
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:24:38 Ktoś wprowadził i ktoś akceptował dopłaty do uboju w zaistniałej formie
  Nie wydaje mi się podłe przypuszczenie , że było to poza świadomością Dmowskiego i jego zwolenników oraz lmających wpływy rzxeczników polskich i ludzkich racji.
  Piłsudski b ył "Wodzem, Nacvzelnikiem, Marszałkiem itd" Owcześni ludzie rizumowali dosyć schematycznie zależnie od warunków. Nawet kapelani wojskowi i popi lub pastorzy nie domagali się dopłat donabożeństw lub religijnych praktyk żołnierzy (były przypadki wypłacania gotówką żołnierzom talmudycznym na ich rytuały)według wzorów talmudystów. "W cywilu" taka tolerancja finansowych przywilejów była niemożliwa bez dekretowej lub ustawowej regulacji lub zarządzeń i polityce kadrowej obsadzania urzędów zainteresowanymi urzędnikami i izolacji od "śledczych dziennikarzy"
  Piłsudski na ten temat relacji z żydami zapytany został przez wówczas 16 letnią siostrę żony gen Sosnkowskiego "dla czego lubi żydów". Według jej wspomnień (była szefową tajnej kancelarii w Korpusie gen Andersa i wyszła za mąż za polskiego oficera, który zdezerterował w Palestynie do sjonistycznych terrorystów w organizacji Zwej Legumi) Piłsudski odpowiedział, że lubi żydów ponieważ są podobni do "szlachty kresowej krwi senatorskiej" w stopniu większym niż statystyczni Polacy (tak to można według mnie zrozumieć). Są elitarni, przykładają dużą wagę do mariaży (szanują kobiety i starszych) itp.Sam Piłsudski (podobnie jak ceniony przez niego Anders) tak cenił mariaże , że się żenił dwukrotnie i przechrził.
  Można więc przypuszczać, że niewielu miiało takie wpływy i możliiwości akceptacji i obrony dopłat do uboju jak Piłsudski, który prawdopodobnie wpływał na piłsudczykowskich posłów tak mocno, że doppiero po jego śmierci część z nich zagłosowała razem z innymi za ograniczeniem tych dop[łat. Świadomość tego nie wydaję się być podła.
  Marsz w kultowym równaniu małpich seksów
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:39:19 sprawy dopłat do rytuałów żołnierzy talmudycznych poruszane były w referatach
  Konferencji Nukowej "Żydzi i WP w XIX i XXw w Kielcach 12-13 październik 2016" które dotychczas nie zostały opublikowane.
  Marsz w kultowym równaniu małpich seksów
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:39:19 Przypuszczam, że dopłaty były nie negocjowane lecz wyinterpretowane
  z narzuconej Traktatem Wersalskim ustawy o ochronie mniejszości. Prawdopodobnie jednym z niewielu albo głównym interpretatorem był Piłsudski. Sam przebieg uchwalania i dyskusji w Sejmie Ustawy po śmierci Piłsudskiego jest udokumentowany m inn. w pracy Maciej, Jan Mazurkiewicz "Ubój Rytualny w II RP. Akty prawne, religijne i historyczne" Toruń 2014. a sprawy dotacji dla organizacji żydowskich w prasie regionalnej przeważnie narodowej. O opłacaniu szabasów dla żołnierzy mówił mi ojciec, który w latach 1927-32 pełnił funkcję "oficer placu typ I" (jako taka zlecona mu została przez dcę 2 Pułku Art. Ciężkiej) w garnizonie w Chełmie Lubelskim.(ze zbiorowych wyjSC na szabasy w Synagodze korzystali tylko szeregowcy i ojciec mój musiał ich prowadzać gdyż podoficerowie i oficerowie wyznania mojżeszowego nie chcieli tego robić)
  "Negocjowane " w Sejmie było ograniczanie dopłat.
  Marsz w kultowym równaniu małpich seksów
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:28:42 Piłsudski nie wpłynął na Trakat lecz do śmierci bronił dopłat
  Dopiero po śmierci Piłłsudskiego Sejm w 1936 dzięki głosom części posłów piłsudczykowskich zniósł częściowo dopłaty do uboju zapowiadając całkowite zniesienie w 1940r. Połonana do ich zbadania komisja sejmowa stwierdziła według stanu roku 1932 wysokość dopłat 28milionów kilkaset tysięcy (do 1 zl.) wypłat z budżetu na gminy i na pensje szojchetów (profesjonalni rzezacy, transportowcy i sprzedawcy koszernego) oraz straty w wysokości 11 milionów zł wartosci w tych czasach cennych skór rozcinanych na zabijanych rytualnie zwierzętach by lepiej spływała krew.
  Okaało się ,że w 1936r zmniejszono dopłaty o 16 milionów, które były jedynym żródłem utrzymania 160 tysięcy rodzin szojchetów czyli około półł miliona talmudystóów. Piłsudski dbał nie tylko o dopłaty do uboju ale także inne dotacje dla żydowskich organizacji i wojskowych "mojżeszowego wyznania". Dopiero po jego śmierci zaczęto je ograniczać. W latach 20tych wielu ludzi umierało w Polsce z głodu.
  Marsz w kultowym równaniu małpich seksów
 • @Repsol 21:47:59 przepraszam za literówk miało być faszystowskie
  litera r jrst w klawiaturze nad f a mnie boli ręka i nie mam instynktu klikania. może poprawię ale liczę na domyślność. Marks za fazdą z tweierdzeń naukowych obszerniejszą od wszystkich talmudów ukrył pod nazwą materializmu twierdzenie o jedynej naukowości pojęcia "pasożytnictwo" jako naukowym charakterze wszelakiego życia także społecznego, politycznego, prawa i historii. Użyłem słowa "faszystowskiego" dla określenia władzy opartej na priorytecie pasożytniczej motywacji jako kryterium srlekcji elit i poprawności uznawanego praktycnie także przez formalnych przeciwników ze względu na konieczność ograniczania tekstu
  Marsz w kultowym równaniu małpich seksów
 • @Arjanek 15:45:31 To są skutki porozumienia między PRL a Kociołem z kwietnia 1950r
  Bermanowcy za prawo opiniowania kandydatów na biskupów ( jak słupy prezessimusa obecnie sędziów w celu gwarantowania sądowej mocy kręgom podejrzeń) zgodzili się nie likwidować KUL, zakonów, seminarium,prasy i szkol katolickich i pielgrzymek w oczywistym celu długotrwalego opanowywania Watykanu tak jak opanowano konspirację Sawinkoiwa w ZSRR i polską konpirację po II wojnie.
  Jadnak "żydzi" to też ludzie i wiara w talmudyczną rasowość jako prawo i nadzieję pasożytnictwa po wsze czasy mocno się upowszechniła.
  Nieznajomość własnej historii a kompleks niższości.
 • @ikulalibal 13:13:15 Złoto to nie "było coś" najważniejszego dla przegrania wojny przez legendarnego gen Waltera
  Niezawisłość republikanów też była mniej istotna niż brak drugiego poza Moskwą stalinowską ośrodka Kominternu, o który walczyła nie tylko armia republikańska i brygada międzynarodowo żydowska ignorująca strategię autoróe Protokołow Mędrców Syjonu. Większość weteranów dyskwalifikowana została w stalinowskich czystkach jeszcze przed II wojną. Chociaż miedzy pasożytami nie powinno być walki o byt jak miedzy wyższymi organizmami psychicznymi to takie były nawet w grupie niemieckich homoseksualistów z aszkenazyjskimi korzeniami trzymającej władzę w Reichu Hitlera i są nawet miedzy slupami prezessimusa a sam Stalin skazując swych najgorliwszych ludobójców wygłaszał piękne potępienia ludobójstwa (nie wspominając sporów między piłsudczykami).
  Złota ZSRR miał dosyć podobnie jak możliwości jego zamiany na informacje i technologie oraz "środki produkcji" lub bezpośrednio na uzbrojenie. Zapewniali to sjonistycni lewacy, którzy potrafili sprzedawać carską biżuterię dworowi angielskiemu, budować Kołymę i Workutę i rzwijać naukę i technikę w ZSRR a także kulturę np po rewolucji bolszewickiej wszyscy kompozytorzy byli pochodzenia "jewrejskiego" bardziej niż w piłsudczykowskiej Polsce.
  Cudowne uratowanie ludności Warszawy od zupełnej zagłady1944
 • @Krystyna Trzcińska 07:07:25 W Polsce "kler dołowy" był raczej antyfaszystowski
  Priorytet I Przykazania był powszechniej zrozumiały może ze wzlędu na obecność zaborców i talmudyczno-potalmudycznej mniejszości żydowskiej głownie typu aszkenazyjskiego oraz chrześcijańskich mniejszości często z jawnie anrtypolską "nadbudową" teologiczną . Np synowie popów prawosławnych i "grekokatolickich" organizujący i dowodzący rzezią galicyjsko wołyńską uzasadniali ludobójstwo na Polakach ich grzechem przeciwko Duchowi Świętemu tj. zaklamywani9em prawd o Ukrainie zaś księża katoliccy z litewskojęzycznego seminarium z prawami pierwszeństwa do stanowisk proboszców na Litwie właściwej nie tylko odmawiali kazań, ślubow, spowiedzi po polsku i organizowali bijatyki z parafianami usiłującymi modlić się i śpiewać po polsku lecz dawali odpusty za zabicie Polaka w czasie walk lub spowiadali wywożonych do Ponar na masowe egzekucje celem donoszenia do policji litewskiej tj praktycznie do Gestapo.
  Polski kler czynił to razej wyjątkowo w roli tajnych współpracowników SB lub ze strachu przed Gestapo i SS w wyjątkowych okolicznościach.
  Dopiiero teraz znacznie powszechniej kler polski popiera faszyzację "dobrą zmianą" PiS i budowę systemoego jakoby lepiej niż platfusowo posolidarnościowego priotytetu pasożytniczej motywacji (także w sądownictwie) z nadbudową judeokatolickiego kościoła parafialnego w obronie jego przywilejów uzyskanych dzięki porozumieniu PRL z Kościołem w kwietniu 1950r (bermanowcy w celu wykorzystania Episkopatu do opanowywania Watyknu za prawo opiniowania kandydatów na biskupów zgodzili sie na istnienie KUL, seminariów, zakonów, pielgrzymek, prasy i szkoł katoliskich) i dzięki transformacji dyktatury proletariatu w poprawnościowo demokratyczną dyktaturę fałsywych autorytetów
  Cudowne uratowanie ludności Warszawy od zupełnej zagłady1944
 • @ikulalibal 13:26:03 Widocznie niepodległość można tracić i odzyskiwać wielokrotnie i w różnych zakresach
  Huiszpanie zamienili niepodległość monarchii z 600 tonami złota w skarbcu na republikańską a następnie po udanym przegraniu wojny przez kultowego gen Waltera (mimo dysponowania 600 czołgami T 26 z armatami i kmami przeciw czołgom Hitlera i Mussoliniego uzbrojonymi tylko w karabiny maszynowe) odzyskali niepodległość katofaszystowską gen Franco.
  Gdyby Anders nie musiał pełnić strategicznej dla Berii i Stalina roli Mojżesza dla kandydatów na palestyńskich nowohebrajczyków lecz znalazł się na froncie wschodnim tak jak Berling to prawdopodobne nie wykazywał by niebezpiecznych inicjatyw jak desant Czerniakowa lub sugerowane jako rozkaz forsowanie Wisły między Puławami a Dęblinem (mimo rozkazu rozbudowy obrony na prawym brzegu) i może figurował by przy kapitulacji Reichu.
  Prawie półroczny postój frontu w Warszawie nie był spowodowany troskami o cieśniny, przyczółki , zalewy itp. a nawet oczekiwanie na ogromne ilości uzbrojenia produkowane przez rozwinięty zgodnie z przykazaniami Marksa przemysł ZSRR oraz oczekiwanie na "wykrwawianie" i i "wzrost nastrojów rewolucyjnycch" (według autora Historii WKPB) na zachodzie nie miało istotnego znaczenia.
  Cudowne uratowanie ludności Warszawy od zupełnej zagłady1944
 • @ikulalibal 16:21:57 Pytania raczej do formy niż treści opisywanej historii
  Podobnie można uważać, że Polska znalazła się w gronie zwycięzców gdyż późniejszy gen Kuropieska dowodził polską kompanią honorową na paradzie zwycięstwa w Moskwie. mimo, że z 27 polskich generałów tylko 4 w tym Anders i Sosnkowski otrzymali alianckie emerytury a gen Maczek podarł i wyrzucił do morza kartkę z napisanymi dla aliantów uwagami, których mu nie dali okazji wygłosić zanim został robotnikiem fizycznym.
  W Grecji Anglicy musieli walczyć nie tylko z partyzantką komunistyczną (którą w Jugosławii zbroili nieporównywalnie lepiej niż AK ale także walczyć i później popierać pucz pułłkowników w armii demokratycznego komunistycznego rządu greckiego.
  Grecja podobnie jak Polska odzyskały niepodległość zgodnie z postanowieniami Traktatu Wersalskiego i tym Traktatem zobowiazane były do przestrzegania ustawy o ochronie mniejszości. Nie wiem jak w Grecji ale w Polsce głównie dzięki Piłsudskiemu interpretowano tą ustawę jako obowiązek opłcania uboju rytualnego. Dopiero po śmierci Piłsudskiego w 1936r część posłów piłsudczykowskich zagłosowała za ograniczeniem tych dopłat jak się okazało o 16 milionów ówczesnych zł. i ih zupełnym zniesieniem w 1940r. Przy okazji powołano Komisję, która stwierdziła według stanu z 1932r, że bezpośrednie dopłaty jako pensje szojchetów (rzezacy,transportowcy i sprzedawcy koszernego)razem z dopłatami dla gmin wynosiły w 1932r ponad 28 milionów złł. a straty budżetu z powodu utraty wartości skór zwierząt zabijanych rytualnie (skóry cięto na zabijanych by lepiej wypływała krew) wynosiły w 19323r 11 milionów zł. Po wejściu w życie ustawy o ograniczeniu dopłat do uboju rytualnego w 1936r okazało się, że 150 tysięcy rodzin talmudycznych (czyli około pół miliona talmudystów) utraciło jedyne źródło dochodu i utrzymania. Można więc szaciwać, że państwo polskie po I wojni karmilo około miliona talmudystów a mimo to znaczną część populacji zydowskiej stanowili luftmensze czyli żyjący powietrzem.
  Trudno się więc dziwić, że zarówno grupa niemieckich homoseksualistów trzymających władzę w Rejchu Hitlera jak Stlin ze swoimi słupami z otoczenia rozumiejącymi zależność ZSRR od sjonistycnego lewactwa zachodniego mieli lak dużo żalu do Polaków zupełnie zagubionych w swych kultach i poprawnościach narodowej retoryki (dopiero ostatnio wyidealizowanych przez Prezessimusa nawet w systemie priorytetowości pasożytniczej motywacji w selekcji i dyscyplinowaniu kadr sądownictwa i glajszlachtowaniu politycznej historii z wykorzystaniemnadbudowy judeokatolickiej).
  Cudowne uratowanie ludności Warszawy od zupełnej zagłady1944
 • Prawprządność prawniczego chajdamactwa psychofrenicznego pieniactwa prezessimusa
  wymaga ułaskawienia przez Dudę nie tylko Mariusza Kamińskiego i bezpośrednich wykonawców gruntowego ziobrohaka na Lepera i Giertycha ale także wawelskiego Lecha odkrywcę naszości wojny z Irakiem i jej wsparcia gruntowym ziobrohakiem a także ułaskawienia dwu Beat zastępstwa Trybunału Konstytucyjnego i reszty kamaryli słupów marksistowskiego systemu faszyzmu prawniczego z judeokatolicką nadbudową pobermanowską.
  Dość sędziowskiej anarchii!
 • @Tiamat 08:28:37W świetle wynikoów badań korzeni "izraelickich" sjonistycznych kolonizatorów Palestyny
  Stary Testament jest mitologią napisaną w formie historii. Nigdy żasen naród "żydowski" nie uciekł z Egiptu, nie błądzil długie lata po pustyni, nie zdobyłziemii obiecanej, nigdy nie było króla Salomona itp.Istota "ideologicna "narodu żydowskiego" wyartykułowanam została za fasadą twierdeń z różnych nauk jakouznanie priorytetowośimotywacji psaożytniczej jako naukowego sensu wszelakiego życia i jego przejawów. Rośliny pasoiżytują na słońcu, roślinożercy na roślinach, człowiek i świnia na wsystkim a klasa na klasie, naród na narodzie, państwo na obywatelu, obywtel na państwie, sprawiedliwość to równowaga między sprzecznymi interesami pasożytniczymi (bo inne nie mają sensu naukowego) a do czau naukowego komunizmu można dojś tylko przez dyktaturę partii materialistów stosującą prawo jako wyraz woli klasy panującej (z materialistycznie naukową "nadbudową" prawną, historyczną, dawniej religijną. Hitler i nasz prezessimus zdobyli władzę brz materializmu naukowego jako nadbudowy i swój materializm prawny i historyczny nadbudowali rasizmen lub judeokatolicyzmem pobermanowskim.
  Za istotę talmudycznej rasy można więc uważać nadzieję nawybraństwo do pasożytnictwa po wsze czasy, która ma niewiele wspólnego z rasowoącią lub narodowością "biologiczną" i dzięki właściwemu wychowaniu jst bardziej korzystna.
  Winston Churchill: Syjonizm kontra bolszewizm
 • Celem wojen według paktu Ribentrop Mołotow była Palestyna
  1939-45 KATASTROFALNA KONKURENCJA HITLERA I ROOMLA ZE STALINEM I ANDERSEM O PATRONAT NAD SJONISTYCZNĄ KOLONIZACJĄ PALESTYNY
  PO PIŁSUDSKIM I ŻABOTYŃSKIM

  DAŁ NAM PRZYKŁAD LECH WAWELSKI Z MACIEREWICZEM KATYŃSKO SMOLEŃSKIM KATASTROFOZAMACHEM W KONKURENCJI Z TUSKIEM JAK tą katastrofalność MAŁPOWAĆ MAMY
  KRĘGAMI POODEJRZEŃ Z ŁASKI DUDY O JUDEOKATOLICKO systemowo MARKSISTOWSKIEJ SĄDOWEJ MOCY

  HANS F RANK GUB. GG PRZEPROSIŁ NA PROCESIE W NORYMBERDZE "SWÓJ NARÓD ŻYDOWSKI ZA NADMIERNE I ZBĘDNE CIERPIENIA"CO W PASOŻYTNICZEJ GORLIWOŚCI SJONISTYCZNEGO KABOTYNIZMU BARTOSZEWSKI UOGÓLNIŁ NA WSZYSTKIE OFIARY KONKURENCJI FRANKA I HITLERA ZE STALINEM I ANDERSEM O SJONISTYCzNĄ KOLONIZACJĘ PALESTYNY

  GEN ANDERSA PALESTYŃSCY DEZERTERZY POPiSU I SEXLEWIC BOHATERZY
  Hitler z Frankiem i Roomlem konkurowali o patronat i realizacją sjonistycznej kolonizacji Palestyny
  ze Stalinem i jrgo Mojżeszem dla kandydatów na nowohebrajczykówgen. Andersem, który był ulubieńcem Piłsudskiego za dowodzenioe oddziałami broniącymi rządu Witosa przed jego fazystowskim zamachem. Jako więzień przekonał śledczych NKWD oraz Berię i Stalina, że jest ich bratnią duszą bardziej niż Berling, ksiądz Peszkowski i inni lokatorzy "willi szcząścia". Otrzy6małł rolę stalinowskiego Mojżesza dla kandydató na nowohebrajczyków, którym Jahve talmudycznej rasy nie dał szans na zdobywanie Palestyny w braterstwie broni z terrorystami Sterna (Piłsudskiego i Żabotyńskiego) i dezerterzy Andersa musieli wstąpić ochotniczo do armii angielskiej (formalnie z powodu polskiego i andersowskiego antysemityzmu)Niemieccy homoseksualiści z aszkenazyjskimi korzeniami zbyt wcześnie rozpoczęli "ostateczne rozwiazanie" w pośpiesznej i technologicznej "akcji Reinhardt" podczas gdy blitzkrieg gen Roomla trał zbyt długo i Geobels (natchnienie Lecha wawelskiego i prezessimusa oraz jego słupów dom kręgów podejrzeń o przemożnej w platfusowej Polsce mocv mimo tymczasowego braku mocy sądowej) zrozumiawszy zbędność holocaustu wyraził się, że Globocnik powinien być godzinami bity w mordę (chociaż nie tak zdradziecką jak sejmowe mordy polskie) za przedwczesne rozpoczęcie "Akcji Reinhardt".
  nadużycie link skomentuj
  Agresja ZSRR z 17 września 1939 roku

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY